Úvod / Barové židle / Barová židle H-83, bílá/šedá/černá

Barová židle H-83, bílá/šedá/černá

Naše cena:1 890 Kč
Cena bez DPH:1 562 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny (available)
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Barová židle H-83, bílá/šedá/černá
Barová židle H-83, bílá/šedá/černáBarová židle H-83, bílá/šedá/černáBarová židle H-83, bílá/šedá/černáBarová židle H-83, bílá/šedá/černáBarová židle H-83, bílá/šedá/černáBarová židle H-83, bílá/šedá/černá

Barová židle H-83, bílá/šedá/černá

Barová židle H-83 je vyrobena ve velice moderním a neobvyklém designu. Pokud jste příznivcem tohoto moderního stylu, tak je tato barová židle tím pravým pro Vás. Nejenže svým vzhledem rozzáří Váš interiér, ale díky svému komfortnímu čalounění se stane velice pohodlným kusem nábytku ve Vaší domácnosti. Tuto židli navíc nabízíme taktéž ve stejném provedení, ale v nižší verzi.


Stabilní kovová nosná konstrukce je vyrobena z práškované malované oceliNeokázalý vzhled nohou poskytuje prostor pro nápaditější provedení sedací části. Nohy jsou taktéž doplněny kovovou výztuhou, sloužící jako opěrka na nohy. Černé provedení malované oceli se přirozeně doplňuje se zbylým vzhledem barové židle.


Provedení sedací části je velice rafinované, jelikož jsou k čalounění použity dva materiály. K čalounění vnitřní strany je použita kvalitní tkanina, která je pro nevšední vzhled po celém svém rozsahu prošita. K čalounění vnější strany sedací části, je pak použita vzdušná eko kůže, která garantuje solidní pevnost a odolnost proti oděruŠedá tkanina a bílá eko kůže se skvěle doplňují s černou ocelí, a vše dohromady vytvoří komplexní kus nábytku.


Barová židle H-83 tedy nabízí:

  • futuristické zpracování
  • sportovní design
  • jednoduchost
  • pohodlí
  • praktičnost
  • zapadne do moderních domácností
ParametrPopis
Výška 101 cm
Šířka 48 cm
Hloubka 50 cm
Nosnost 120 kg
Hmotnost 7,9 kg
Rozměr (šířka/hloubka/výška) 48/50/101 cm
Materiál eko kůže/tkanina/malovaná ocel
Barva šedá/černá/bílá

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz