Úvod / Barové židle / Barová židle H-91, průhledná/bílá/buk

Barová židle H-91, průhledná/bílá/buk

Naše cena:1 830 Kč
Cena bez DPH:1 512 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny (low stock)
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Barová židle H-91, průhledná/bílá/buk
Barová židle H-91, průhledná/bílá/bukBarová židle H-91, průhledná/bílá/bukBarová židle H-91, průhledná/bílá/bukBarová židle H-91, průhledná/bílá/bukBarová židle H-91, průhledná/bílá/bukBarová židle H-91, průhledná/bílá/bukBarová židle H-91, průhledná/bílá/bukBarová židle H-91, průhledná/bílá/bukBarová židle H-91, průhledná/bílá/bukBarová židle H-91, průhledná/bílá/bukBarová židle H-91, průhledná/bílá/buk

Barová židle H-91, průhledná/bílá/buk

Moderní a elegantní barová židle H-91 Vás uchvátí svým jednoduchým a nadčasovým vzhledem. Bude se skvěle hodit do jakéhokoliv interiéru, a to díky své nenápadnosti a jemnosti. Díky svému provedení a tvaru sedací částí Vám poskytne pohodlí u každého barového stolu.


Základnu této barové židle tvoří pevná konstrukce čtyř dlouhých noh. Nohy jsou vyrobené z masivního dřeva, díky pevnosti a odolnosti tohoto dřeva, má tato židle nosnost až 120 kg. Přírodní masivní dřevo je pro nápaditý vzhled doplněno prvky z malované práškované oceli, z této oceli je také vyrobena opěrka pro nohy. Pro skloubení celkového vzhledu židle, a všech použitých barev a materiálu, je použita malovaná ocel v černé barvě.


Sedací část židle je vyrobena z polykarbonátu, což je velice kvalitní plastový materiál, silně používaný pro své pozitivní vlastnosti. Je velice odolný, pevný a trvanlivý. Pro příjemné sezení a pohodlí je sedátko doplněno měkkým podsedákem, který je potažen eko kůžíbílém odstínu. Bílý podsedák pak kompletuje celkový svěží vzhled barové židle H-91. 


Barová židle H-91 tedy nabízí:

  • moderní design
  • nadčasovost
  • originalitu
  • praktičnost
  • nápaditost
  • pohodlí
ParametrPopis
Výška 95 cm
Šířka 38 cm
Hloubka 48 cm
Nosnost 120 kg
Hmotnost 5,8 kg
Rozměr (šířka/hloubka/výška) 38/48/95 cm
Materiál polykarbonát/eko kůže/masivní dřevo/malovaná práškovaná ocel
Barva průhledná/bílá/přírodní dřevo

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2021 primazidle.cz