Úvod / Dětské židle / Dětské židle čalouněné látkou / Dětská židle Toby, šedá/růžová

Dětská židle Toby, šedá/růžová

Naše cena:1 440 Kč
Cena bez DPH:1 190 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny (available)
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Dětská židle Toby, šedá/růžová
Dětská židle Toby, šedá/růžováDětská židle Toby, šedá/růžováDětská židle Toby, šedá/růžováDětská židle Toby, šedá/růžováDětská židle Toby, šedá/růžováDětská židle Toby, šedá/růžováDětská židle Toby, šedá/růžováDětská židle Toby, šedá/růžováDětská židle Toby, šedá/růžová

Dětská židle Toby, šedá/růžová

Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní jejich dětský pokoj, je židle Toby přesně tím, co hledáte. Díky základnímu mechanismu, poskytuje výškové nastavení, které bude vyhovovat dětem v různém věkovém rozmezí. Barevné čalounění je velice hravé a jistě vaše děti potěší.


Na sedáku naleznete čalounění, které je vytvořené z tkaniny ve dvou odstínech, a to v růžovém a šedém. K čalounění je navíc použita membránová tkanina, která je extrémně prodyšná. Růžová tkanina, je pak navíc ještě stylově prošívaná, tak aby se ještě lépe přizpůsobila zádům. Šedou tkaninu pak najdeme po okrajích, kolem růžové, což vytváří velice příjemnou barevnou kombinaci. Sedák je poté čalouněn růžovou membránovou tkaninou.


Stabilní konstrukci otočné židle Toby tvoří robustní plastová základna s pěti rameny a snadný pohyb zajišťují plastová kolečka, která jsou přizpůsobená pro pohyb po různých podlahách. Základním mechanismem s ovládací kovovou páčkou pod sedákem, je umožněno výškové nastavení židle pomocí plynového pístu tak, aby se snadno přizpůsobila výšce stolu. Výkonný plynový píst umožňuje nastavení výšky židle v rozmezí celých 11 cm, což bohatě pokryje růst a měnící se potřeby dítěte.


Toby tedy nabízí:

  • základní mechanismus
  • výškové nastavení
  • moderní design
  • jednoduchost
  • pohodlí
  • oporu páteři
  • podporu správného držení těla
ParametrPopis
Výška 78-89 cm
Šířka 43 cm
Hloubka 51 cm
Nosnost 80 kg
Hmotnost 7,7 kg
Rozměr (šířka/hloubka/výška) 43/51/78-89 cm
Materiál membránová tkanina/plast
Barva šedá/růžová

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2021 primazidle.cz