Úvod / Doplňky k židlím / Kolečka

Kolečka

Ke všem prodávaným kancelářským židlím nabízíme sady náhradních koleček. Pokud vám ta stávající nevyhovují, není nic snazšího, než si za bezkonkurenční cenu objednat novou sadu. Snadno si tak můžete židli upravit pro použití na tvrdé (či naopak měkké) podlaze a zajistit její bezvadné fungování na další řadu let.

4 produktů
splňuje kritériaKolečka patří k nejvíce namáhaným součástem kancelářské židle. Pokud vás ta stará již brzdí v rozletu, není nic snazšího, než si u nás objednat náhradní sadu.

Pro optimální fungování židle je třeba vybrat správné provedení. Kolečka pro tvrdé podlahy (dlažba, plovoucí podlaha, parkety) jsou kvůli hladšímu a tiššímu pohybu opatřena gumovým lemem. Naopak pro měkké podlahové krytiny, jako jsou koberce a linolea, doporučujeme použít klasická univerzální kolečka s tvrdým povrchem.

U dětských židlí není od věci na čas vyměnit kolečka za pevné kluzáky, které ochrání nejmenší děti před pádem ze židle – ta jim totiž při neopatrném pohybu neujede. Ke konferenčním židlím pak doporučujeme zakoupit kolečka s brzdou, která usnadní uchování zasedacího pořádku v posluchárně.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz