⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060

Jídelní sety pro malé i velké rodiny, obdelníkový

U jídelního stolu se to všechno odehrává! Běžné rodinné večeře i honosné obědy pro širokou rodinu a přátelé. Oslavy, vážné debaty i krátká setkání během všedních dnů. Na jídelním setu stolu a židlí jednoduše závisí (téměř) celý chod vaší domácnosti.

Sedněte si spolu ke stolu

Moderní jídelní sestavy pro dva, čtyři nebo šest členů domácnosti jsou nejen stylové, ale i praktické. Jedním nákupem rázem sladíte jídelní stůl i židle. Vyberte si ze dřevěných souprav stolu a židlí do kuchyně, jednoduchých jídelních setů do malé kuchyně i honosnějších židlí k jídelnímu stolu vypolstrovaných a potažených příjemnou látkou. V takovém prostředí bude radost trávit čas nejen nad skvělým jídlem.

Zobrazit celý text

Nelze nalézt žádné produkty, které by odpovídaly podmínkám filtru. Zkuste podmínky změnit nebo filtr zrušit.

V našem sortimentu vybavení jídelen najdete nejen samostatné kusy nábytku (jídelní a barové židle či jídelní stoly), ale také designově sladěné jídelní sety. Za zvýhodněnou cenu si tak můžete pořídit sestavu jídelního stolu a standardního počtu židlí (2, 4 či 6 kusů).

Svou jídelnu si můžete naladit jak do klasického stylu dřevěného masivu s látkovým čalouněním, tak do moderní kombinace kovu a eko kůže. Eko kůže, kterou čalouníme také kancelářské židle a kancelářská křesla, je pro svou snadnou udržovatelnost a omyvatelnost do jídelny ideální variantou – a to nejen pro rodiny s malými dětmi.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.