Úvod / Jídelní stoly / Jídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílý

Jídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílý

Naše cena:12 220 Kč
Cena bez DPH:10 099 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny (available)
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Jídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílý
Jídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílýJídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílýJídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílýJídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílýJídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílýJídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílýJídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílýJídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílýJídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílýJídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílýJídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílýJídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílýJídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílý

Jídelní stůl PALERMO zaujme každého nadšence nevšedního designu. Stůl PALERMO disponuje velice originálním provedením, ale také výbornou funkčností, a to díky jeho rozkládací funkci. Hlavním prvkem stolu je zajisté jeho masivní podnož, která je tvořena křížením nohou z lakovaného MDF v bílé barvě. Vše je poté zasazeno na podstavu z pevné nerezové oceli, která poskytuje maximální stabilitu.

Deska stolu je vyrobena z kombinace lakovaného MDF matné bílé barvy a skla, které je pro nevšední vzhled zasazeno na zmíněné MDF. Celková bílo-nerezová kombinace bude ideální pro každý moderní prostor, který oživí a prosvětlí. K tomuto stolu, bychom Vám také rádi doporučili židle K307 nebo K301, které se stolem tvoří dokonalé duo.

ParametrPopis
Výška stolu 75 cm
Šířka stolu 80 cm
Délka stolu 140-180 cm
Rozkládací ano
Materiál sklo/lakované MDF/nerezová ocel

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz