Úvod / Jídelní stoly / Jídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžový

Jídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžový

Naše cena:15 020 Kč
Cena bez DPH:12 413 Kč
Dostupnost: skladem u dodavatele (low stock)
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Jídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžový
Jídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžovýJídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžovýJídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžovýJídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžovýJídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžovýJídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžovýJídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžovýJídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžovýJídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžovýJídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžovýJídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžový

Jídelní stůl SORENTO je moderní stůl s originálním designem. Je perfektním řešením pro všechny jednoduché a stylové interiéry, včetně minimalistických interiérů, kterým dodá styl a eleganci. Provedení stolu je masivní, ale především velice luxusně působící.

Vyznačuje se jednoduchým tvarem a estetickým vzhledem, který osloví lidi s nejrůznějším vkusem. Navíc je stůl SORENTO velice pečlivě vyrobený kus nábytku, který zaručuje tu nejvyšší kvalitu.

K výrobě stolu SORENTO je použito několik velice kvalitních materiálů, prvním z nich je béžové lakované MDF, ze kterého je vyrobena bytelná deska stolu. Dalším materiálem, který je také použit na desce, je sklo, které doplňuje MDF a přidává stolu originálnější design. Posledním, avšak velmi důležitým materiálem použitým k výrobě podnože a podstavy, je nerezová ocel, která díky svým pozitivním vlastnostem, jako je odolnost a stabilita, dodává stolu na plné funkčnosti.

ParametrPopis
Výška stolu 76 cm
Šířka stolu 80 cm
Délka stolu 140-180 cm
Rozkládací ano
Materiál sklo/lakované MDF/nerezová ocel

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz