Úvod / Jídelní stoly / Rozkládací jídelní stůl ROIS, dub medový

sleva - 25%

Rozkládací jídelní stůl ROIS, dub medový

Akční sleva:25%
Původní cena:11 960 Kč
Naše cena:8 990 Kč
Cena bez DPH:7 430 Kč
Dostupnost: skladem u dodavatele (low stock)
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Rozkládací jídelní stůl ROIS, dub medový
Rozkládací jídelní stůl ROIS, dub medovýRozkládací jídelní stůl ROIS, dub medovýRozkládací jídelní stůl ROIS, dub medovýRozkládací jídelní stůl ROIS, dub medovýRozkládací jídelní stůl ROIS, dub medovýRozkládací jídelní stůl ROIS, dub medovýRozkládací jídelní stůl ROIS, dub medovýRozkládací jídelní stůl ROIS, dub medovýRozkládací jídelní stůl ROIS, dub medový

Jídelní stůl ROIS je klasickým a zároveň moderním dřevěným stolem, který sází na svůj tradiční a elegantní styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Klasické tvary a jednotné barvy nenaruší žádný interiér a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Desku stolu lze rozložit do délky až 250 cm, což Vám zaručí dostatečný prostor pro vaše pohodlné sezení.

Deska stolu se vyrábí z laminovaného MDF a přírodní dýhy, tím je zaručena jen nejlepší kvalita použitého dřeva. Pevné a stabilní nohy stolu jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva. Stůl je kompletně v barvě odstínu medového dubu.

Z naší nabídky si můžete vybrat také ideální jídelní židle. Pro tento stůl můžeme doporučit stejně jmenované židle ROIS, dále pak židle ORCHID/ORCHID 2.

ParametrPopis
Výška stolu 78 cm
Šířka stolu 90 cm
Délka stolu 160-250 cm
Rozkládací ano
Materiál MDF/přírodní dýha/masivní bukové dřevo

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz