Úvod / Jídelní stoly / Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub riviera

sleva - 4%

Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub riviera

Akční sleva:4%
Původní cena:5 530 Kč
Naše cena:5 290 Kč
Cena bez DPH:4 372 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny (low stock)
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub riviera
Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub rivieraRozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub rivieraRozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub rivieraRozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub rivieraRozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub rivieraRozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub rivieraRozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub rivieraRozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub rivieraRozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub rivieraRozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub riviera

Jídelní stůl TIAGO 2 zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne dostatečný prostor pro trávení společných chvílí u večeře s rodinou i s přáteli.

Deska stolu je tvořena z laminované dřevotřísky v provedení dub riviera, hrany desky jsou navíc pokryté ABS plastem, a to pro zamezení oděru. Nohy jsou vyrobeny z laminovaného MDF taktéž v přírodní barvě dub riviera. Použitím těchto kvalitních materiálů je zaručena stabilita a dlouhá životnost, stůl se také velmi snadno a jednoduše udržuje. 

Z naší nabídky si můžete vybrat také jídelní židle, díky nimž si můžete dle vlastního vkusu sestavit kompletní jídelní set. Pro tento stůl můžeme doporučit židle TOLEDO nebo PUEBLO.

Stůl také nabízíme v dalším barevném provedení: bílý a dub riviera/bílý.

ParametrPopis
Výška stolu 76 cm
Šířka stolu 80 cm
Délka stolu 140-220 cm
Rozkládací ano
Materiál laminovaná dřevotříska/ABS plast/laminované MDF

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz