🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060

Jídelní stůl = základ každého domova, ano

Společné chvíle s rodinou, milá setkání po letech, chvilky jenom pro vás a někdy i několik hodin denně pracovních či školních povinností. Toho všechno je svědkem jídelní stůl, a proto je třeba vybírat pečlivě! 

Kuchyňský stůl, na který se vejde všechno

Možnosti jídelních stolů jsou téměř nekonečné. Ať si totiž koupíte kulatý stůl, malý, velký nebo rozkládací stůl, vždy zvládne vše, co právě potřebujete! Proto se nepouštějte do žádných kompromisů. Klasické dřevěné stoly do kuchyně v naší nabídce doplňují jídelní stoly stylové, lesklé, masivní i jednoduché nebo stoly do jídelny s kovovými nohami. Užijte si každou chvilku, kterou strávíte nad novým stolem.

Zobrazit celý text

Nelze nalézt žádné produkty, které by odpovídaly podmínkám filtru. Zkuste podmínky změnit nebo filtr zrušit.

Jako doplněk k našemu sortimentu kancelářského nábytku jsme pro vás připravili také vybavení domácích i firemních jídelen. Jeho základem jsou samozřejmě jídelní stoly a jídelní židle. Jak je u nás zvykem, můžete si jednotlivé kusy nábytku pořídit samostatně, nebo se poohlédnout po cenově výhodných jídelních setech se sladěným designem.

Jídelní stoly nabízíme v široké paletě provedení tak, aby vkusně doplnily různě zařízené interiéry. Většina nabízených stolů je pak víceúčelová a vhodná i pro použití v konferenčních místnostech či kancelářích.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.