Úvod / Jídelní židle a stoly

Jídelní židle a stoly

Příjemné posezení v jídelně vám pomůže zapomenout na celodenní stres a uvolnit se. Ať už ráno při snídani, nebo večer při večeři. Dopomohou vám k tomu stylové a pohodlné jídelní židle, kterých máme aktuálně v nabídce hned několik desítek. Můžete si vybrat z celé řady dřevěných dekorů i moderních kovových konstrukcí, doplněných o čalounění z látek, eko kůže a dalších příjemných materiálů.

K jídelním židlím samozřejmě nabízíme také jídelní stoly. Nakupovat můžete buďto každý kus nábytku jednotlivě, nebo jako cenově výhodný a designově perfektně sladěný jídelní set. Pro doplnění stylu moderní kuchyně s jídelním barem pak doporučujeme vybrat některou z barových židlí či stoliček.

Barový set BOXER

1 999 Kč
Barový set BOXER
akce doprava zdarma

Jídelní židle CARO, buk/krémová

1 440 Kč
Jídelní židle CARO, buk/krémová
skladem doprava zdarma

Vybírejte jídelní židle a stoly podle kategorie

Barová židle H-51, bílá

Barová židle H-51, bílá

1 890 Kč
doprava zdarma
ZOBRAZIT DETAIL
Barová židle H-51, černá

Barová židle H-51, černá

1 890 Kč
doprava zdarma
ZOBRAZIT DETAIL
Barová židle H-56, bílá

Barová židle H-56, bílá

1 240 Kč
doprava zdarma
ZOBRAZIT DETAIL
Barová židle H-56, černá

Barová židle H-56, černá

1 240 Kč
doprava zdarma
ZOBRAZIT DETAIL
Barová židle H-56, šedá

Barová židle H-56, šedá

1 240 Kč
doprava zdarma
ZOBRAZIT DETAIL

 | 1  2  3  4  5  6  7  44 | Zobrazuji 12 produktů z 522

Jídelna je místem, kde byste se měli cítit především pohodlně a útulně. Abyste si mohli v klidu vychutnat posezení u dobrého jídla s rodinou a přáteli, budete potřebovat dostatek komfortních a také hezkých jídelních židlí. Naštěstí jich máme v nabídce opravdu hodně, takže si můžete vybrat z obrovské řady materiálů, tvarů i barev!

Ještě nedávno hrály v jídelnách prim klasické židle v kombinaci masivního dřeva a látkového čalounění. Mnoho zákazníků na ně dodnes nedá dopustit, neboť dokážou vytvořit tu pravou hřejivou a uvolňující atmosféru, kterou vyzařuje právě masiv. Nabídka provedení je však dnes mnohem širší.

I pokud trváte na dřevěném rámu, máte na výběr minimálně z jednoho dalšího materiálu, a tím je čalounění z eko kůže. Tento ekologický, snadno udržovatelný a na dotek velmi příjemný materiál imituje přírodní kůži, nabízí však nesrovnatelně bohatší škálu barevných provedení. Na výběr máte nejen z přírodních, ale také sytých pastelových odstínů.

Stejnou variabilitu čalounění vám dávají také jídelní židle s kovovou konstrukcí. Ty skvěle doplní moderně a minimalisticky zařízenou jídelnu. Stále oblíbenější jsou pak kovové jídelní židle s konstrukcí, která umožňuje mírné houpání a sezení v příjemném záklonu. Pokud vám to stále nestačí, existují i další velmi zajímavá provedení jídelních židlí. A pokud jste si v bytě vybudovali spojenou kuchyni s jídelním barem, nezoufejte, máme pro vás samozřejmě i nabídku barových židlí a stoliček.

K  židlím si u nás můžete vybrat také perfektně padnoucí jídelní stůl. Jednotlivé kusy nábytku můžete nakupovat samostatně, nebo si vybrat některý z našich perfektně sladěných a cenově výhodných jídelních setů.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2019 primazidle.cz