Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 07:00 - 19:00   +420 466 566 060
Vyprodáno

Kancelářská židle Titan Mesh + područky AR 40

Tento produkt je bohužel vyprodaný

Prohlédněte si další polohovací židle do kanceláře.

Seznam přání Kód produktu: P130868

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Kancelářská židle Titan Mesh

Kancelářská židle Titan Mesh je ideální volbou pro celodenní sezení. Díky polstrování, čalounění a širokým funkčním možnostem vám poskytne komfort a uleví zatíženým oblastem zad. Je navíc vyrobena ve velice nadčasovém, minimalistickém elegantním designu. Kancelářská židle Titan je tedy spolehlivou kombinací praktického s pohledným.


Sedák židle Titan Mesh je velmi bohatě polstrován studenou pěnou. Tento materiál má vynikající elastické a plastické schopnosti, sezení na studené pěně je nesrovnatelné např. s obyčejným molitanem. Jde navíc o tzv. molded foam, tudíž se jedná o pěnu, která je vstřikována do předem navržených forem. Široký sedák s ergonomickým profilem zajistí správné a pohodlné sezení a díky použité studené pěně perfektně okopíruje tvary vašeho těla. Zajistí také žádoucí prokrvení nohou. Polstrování sedáku je následně navíc čalouněno na dotek velice příjemnou látkou, která je přesto pevná a odolná. Optimálně prodyšný opěrák vypletený síťovinou, naopak nabídne výraznou oporu zad v bederní i ramenní oblasti. Všechny polstrované části židle Titan jsou poté čalouněny na dotek velice příjemnou látkou, která je pevná a odolná.


Kancelářská židle Titan Mesh přináší i široké možnosti nastavení, které zajišťuje synchronní mechanismus. Tato mechanika vám totiž nabídne nejen komplexní nastavení sklonu opěráku židle, ale rovněž možnost aretace židle v jedné z pěti přednastavených poloh. Dáváte-li přednost dynamickému sezení, nebudete zklamání – synchronní mechanismus nabídne i houpání s možností nastavení tuhosti pomocí regulačního šroubu, takže si při práci snadno protáhnete ztuhlé svaly. Synchronní mechanika taktéž zabezpečuje propojení sedáku a opěráku, tudíž během naklápění mezi sebou udržují konstantní úhel (s odchylkou 15 stupňů), díky čemuž se bude při nastavení opěráku přizvedávat i sedák.


Poutavým prvkem celé konstrukce židle je jistě i její robustní černá základna, která je vyrobená z pevného plastu. Tento stabilní materiál, pak poskytuje židli nosnost až 130 kg. Pevná plastová základna je pak schopna poskytnout oporu i výkonnému plynovému pístu, který umožňuje nastavení výšky sedu v rozmezí až 9,5 cm. Základna je navíc doplněna o pětici spolehlivých plastových koleček s větším průměrem (65 mm), která snižují odpor při odvalování, a umožňují tak tichý a snadný pohyb židle.


Pro maximalizaci ergonomie a komfortu sedícího, je židle Titan Mesh vybavena i výškově a úhlově nastavitelným podhlavníkem, výškově nastavitelnou bederní opěrkou, možností nastavení hloubky sedáku. Sedáku poté sekundují nastavitelné opěrky rukou, které disponují měkkou dotykovou plochou, a umožňují výškové nastavení, úhlové nastavení a posunutí dotykové plochy vpřed a vzad. To vše pro podporu zdravého držení celého těla a co největšímu přizpůsobení potřebám sedícího.


Titan Mesh tedy nabízí:

  • možnost houpání
  • regulaci odporu
  • výškové nastavení sedu
  • nastavení hloubky sedu
  • nastavitelnou opěrku hlavy
  • nastavitelné područky
  • nastavitelnou bederní opěrku
  • pěnové polstrování
  • příjemné čalounění
  • prodyšnou síťovinu

Parametry zboží

Výška 120-134,5 cm
Šířka 68 cm
Hloubka 65 cm
Nosnost 130 kg
Váha 16 kg
Materiál látka, síťovina, plast
Barva / Dekor černá
Výška sedu 44-53,5 cm
Šířka sedáku 49 cm
Hloubka sedáku 45 cm
Výška nastavení pístu 9.5 cm
Mechanika synchronní
Opěrka hlavy ano
Područky ano
Materiál kříže plastový
Kolečka plastová
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ano
Nastavení tuhosti sklonu ano

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Podobné produkty

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.