Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 07:00 - 19:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Kancelářská křeslo Gala + područky AR 08 C + podhlavník

8 490 Kč 7 017 Kč bez DPH
Dostupnost: ? 4 - 6 týdnů

Seznam přání Kód produktu: P130853

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Kancelářské křeslo Gala

Kancelářské křeslo Gala nabízí kombinaci moderních komfortních materiálů a plně nastavitelného synchronního mechanismu. To vše za skvělou cenu a se zárukou spolehlivosti celé židle.


Sedák křesla Gala je jemně prohnutý, široký a zkosený. Silné polstrování z kvalitní a odolné studené pěny pak zajistí vynikající pohodlí i po mnoha hodinách práce. Čalounění tvoří příjemná a pevná prošívaná látka. Opěrák židle je čalouněn tutéž látkou, která se dokonale přizpůsobí vašim zádům a nikde netlačí. Opěrák je samozřejmě ergonomicky tvarovaný, neopomíná ani podporu beder v podobě výrazného prohnutí.


Kancelářské křeslo Gala Vás jistě upoutá i svými širokými možnostmi nastavení, které zajišťuje synchronní mechanismus. Tato mechanika vám totiž nabídne nejen komplexní nastavení sklonu opěráku křesla, ale rovněž možnost aretace křesla v jedné z pěti poloh. Dáváte-li přednost dynamickému sezení, nebudete zklamání – synchronní mechanismus nabídne i houpání s možností nastavení tuhosti pomocí regulačního šroubu dle hmotnosti sedícího, takže si při práci snadno protáhnete ztuhlé svaly. Synchronní mechanika taktéž zabezpečuje propojení sedáku a opěráku, tudíž během naklápění mezi sebou udržují konstantní úhel (s odchylkou 15 stupňů), díky čemuž se bude při nastavení opěráku přizvedávat i sedák.


Křeslo je vybaveno moderní pyramidovou hliníkovou bází s pěticí ramen. Ta zajišťuje nosnost 130 kg a skýtá oporu synchronnímu mechanismu a plynovému pístu, který nabízí možnost výškového nastavení v rozmezí až 12 cm. Ramena poté doplňuje pětice plastových univerzálních koleček, která zaručují snadný pohyb po podlahových krytinách všeho druhu, kolečka mají navíc větší průměr, čímž snižují odpor při odvalování.


Pro zvýšení ergonomie je křeslo Gala vybaveno i výškově a úhlově nastavitelným podhlavníkem, výškovým nastavením opěráku zad (mechanismus up-down), to vše pro podporu zdravého držení celého těla. Pro oporu paží poté sedáku sekundují područky, které jsou výškově nastavitelné, a sedící si je tedy může snadno přizpůsobit dle svých potřeb. Kancelářské křeslo Gala je tedy velice moderním kancelářským křeslem, které poskytuje široké možnosti využití a splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení.


Gala tedy nabízí:

  • funkci houpání
  • aretaci v pěti polohách
  • výškové nastavení
  • nastavitelné područky
  • pevný hliníkový kříž
  • výškové nastavení opěráku
  • nastavení podhlavníku

Parametry zboží

Výška 118-135 cm
Šířka 63 cm
Hloubka 64 cm
Nosnost 130 kg
Váha 17 kg
Materiál látka, hliník
Barva / Dekor modrá
Výška sedu 43-55 cm
Šířka sedáku 49 cm
Hloubka sedáku 46 cm
Výška opěráku 62 cm
Šířka opěráku 48 cm
Výška nastavení pístu 12 cm
Mechanika synchronní
Opěrka hlavy ano
Područky ano
Materiál kříže kovový
Kolečka plastová
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Nastavení tuhosti sklonu ano

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.