Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Kancelářské křeslo ARES HL

13 090 Kč 10 818 Kč bez DPH
Dostupnost: ? 2 - 3 týdny

Seznam přání Kód produktu: S-629-HL

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Reprezentativní, majestátní, luxusní – taková slova vás nejspíše při pohledu na kancelářské křeslo Ares HL napadnou jako první. A trefíte se přesně do černého, protože toto křeslo nabízí skutečně božské posezení. Vděčí za to jak prémiovým materiálům, tak propracované ergonomii, kterou podporuje kvalitní synchronní mechanismus.

Nejvýraznějším prvkem křesla Ares je bez debat čalounění. To tvoří prošívaná a leštěná přírodní kůžečerné barvě. Čalounění perfektně dokresluje majestátní tvary křesla, na kterém se s polstrováním skutečně nešetřilo. Měkce polstrované je vše, včetně pevně ustavených područek.

Černé kůži nemůže samozřejmě sekundovat nic jiného, než leštěný kov. V tomto případě jde o hliník, z nějž jsou vyrobeny jak područky, tak masivní základna křesla. Ta se opírá do pětice univerzálních koleček vhodných pro všechny druhy podlah a zajišťuje neotřesitelnou stabilitu. Nosnost křesla je plných 130 kg.

Osazený synchronní mechanismus Synchron umožňuje pracovat s výškou sezení (v rozsahu 9 cm), a také upravovat sklon opěráku. Ten je možné aretovat v libovolné pozici, nebo ponechat odjištěný v poloze pro houpání. V případě, že si chcete protáhnout záda a užít si volného pohybu, snadno si upravíte tuhost houpání.

Pokud jde o ergonomii sezení, jde křeslo Ares HL příkladem. Masivní zakloněný sedák pomáhá odlehčit a prokrvit dolní končetiny, područky zajistí komfortní práci s počítačem a vysoký opěrák podrží záda v celé jejich délce – od beder až po krční páteř.

Parametry zboží

Výška 125-134 cm
Šířka 63 cm
Hloubka 46 cm
Nosnost 130 kg
Váha 25 kg
Materiál ocel, pravá kůže
Barva / Dekor černá
Výška sedu 43-53 cm
Šířka sedáku 52 cm
Hloubka sedáku 46 cm
Výška opěráku 84 cm
Šířka opěráku 51 cm
Výška područek od sedáku 22 cm
Délka područek 25 cm
Šířka područek 5 cm
Výška nastavení pístu 10 cm
Mechanika synchronní
Opěrka hlavy ano
Područky ano
Materiál kříže kovový
Kolečka plastová
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Nastavení tuhosti sklonu ano

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.