Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Vyprodáno

Kancelářské síťované křeslo ADK Rondo Plus, černá

Tento produkt je bohužel vyprodaný

Prohlédněte si další kancelářská křesla.

Seznam přání Kód produktu: P122389

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo Plus, černá

Kancelářská židle Rondo Plus je větší sestrou židle Rondo. Stejně tak, jako kancelářská židle Rondo i kancelářská židle Rondo Plus Vám poskytne ergonomické posezení. Ergonomie je zabezpečena především opěradlem v designu křivky, tak, aby se co nejvíce přizpůsobila přirozené ose páteře a poskytla žádanou oporu zad a snížila celkovou únavu sedícího, a opěrkou hlavy, která tvoří oporu pro krční páteř.


Komfortní sezení je také zajištěno díky prodyšné síťovině a prodyšné tkanině. Prodyšná síťovina vyplňuje celý rám opěráku, je použita vysoce elastická síťovina, která se snadno přizpůsobí. Velkou výhodou použití síťoviny, je její schopnost větrání, kdy propouští potřebný vzduch pro zachování ideálního suchého prostředí, což oceníte především v oblasti beder. Sedák poté čalouní zmíněná pružná tkanina, která je také velice prodyšná, to však není její jedinou výhodou. Dále také disponuje vysokou odolností až 150 000 cyklů, tudíž si zachová svůj vzhled i po dobu několika let. Pro velice měkké a pohodlné sezení je sedák navíc vyplněn příjemnou PUR pěnou s vysokou hustotou, díky které si sedák zachovává svůj tvar. Touto tkaninou a výplní je vybavena i opěrka hlavy.


Příjemné čalounění není však jediným prvkem židle, který vám poskytne komfort. Tento komfort si také můžete maximalizovat díky funkcím, které vám poskytne synchronní mechanismus, kterým židle Rondo disponuje. Tato mechanika vám tedy nabídne nejen komplexní nastavení výšky sedáku i sklonu opěráku křesla, ale rovněž možnost aretace křesla v jedné ze čtyř přednastavených poloh. Dáváte-li přednost dynamickému sezení, nebudete zklamání – synchronní mechanismus nabídne i houpání se stavitelnou tuhostí pomocí regulačního šroubu, takže si při práci snadno protáhnete ztuhlé svaly. Synchronní mechanika taktéž zabezpečuje propojení sedáku a opěráku, tudíž během naklápění mezi sebou udržují konstantní úhel (s odchylkou 15 stupňů), díky čemuž se bude při nastavení opěráku přizvedávat i sedák.


Spodní část židle nakonec tvoří pětiramenná základna z hliníku s průměrem 70 cm, s pěticí pevných plastových koleček s průměrem 60 mm. Díky použití velice kvalitní pevné základny a stabilních koleček židle disponuje nosností až 150 kg.


Nastavitelné područky, které poskytují oporu a uvolnění pažím, lze poté nejen výškově nastavit, ale umožňují i otáčení do stran a pohyb dopředu a dozadu v jejich ose. Na židli také najdete bederní opěrku, která je taktéž výškově nastavitelná a zajišťuje podporu zad v jejich nejnamáhavější oblasti. Výhodou je i nastavitelná opěrka hlavy, kterou lze výškově nastavovat v rozmezí 10 cm a také lze nastavit její sklon, dle potřeb sedícího.


ADK Rondo Plus tedy nabízí:

  • synchronní mechanismus s aretací ve 4 polohách
  • nastavitelné opěrky rukou (nahoru, dolů, vpřed, vzad, do stran)
  • výškově nastavitelná bederní opěrka
  • možnost nastavení výšky a sklonu hlavové opěrky
  • čalounění ze síťoviny a tkaniny

Parametry zboží

Výška 97-104 cm
Šířka 63 cm
Hloubka 50 cm
Nosnost 150 kg
Materiál látka, síťovina, hliník
Barva / Dekor černá
Šířka sedáku 50 cm
Hloubka sedáku 50 cm
Výška opěráku 54 cm
Šířka opěráku 49 cm
Výška nastavení pístu 10 cm
Mechanika synchronní
Opěrka hlavy ano
Područky ano
Materiál kříže kovový
Kolečka plastová
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Nastavení tuhosti sklonu ano
Výška područek od země 64-71 cm

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.