Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Kancelářská židle Epic

14 890 Kč 12 306 Kč bez DPH
Dostupnost: ? 4 - 6 týdnů

Seznam přání Kód produktu: P130878

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Kancelářská židle Epic

I u kancelářských křesel a židlí lze snoubit nadčasový design s kvalitním provedením, a kancelářská židle Epic je toho přímým důkazem. Díky ergonomickému provedení, houpacímu mechanismu a použitým materiálům, poskytne spoustu pohodlí, ale navíc dodá kancelářskému prostoru na kráse, a stane se jeho originální vzpruhou.


Čalounění židle Epic ve vás jistě vzbudí zvědavost a pozornost. Nylonový rám sedadla a opěráku, který je vyztužený 30% skelnými vlákny, je totiž vypleten velice odolnou síťovinou. Odolnost si síťovina vysloužila především díky svému složení, kdy je tvořena 30% polyesteru a 70% elastomerizovaného nylonu. I přes tuto odolnost a pevnost však zůstává pružná a prodyšná, kdy příjemně odvětrává dotykové partie.


Polohovací houpací mechanika, kterou je židle Epic osazena, ovládá funkci houpání. Funkce zaaretování sedáku v jedné svislé poloze a nastavení síly protiváhy, jsou také samozřejmou funkcí tohoto mechanismu. Houpací mechanika taktéž zabezpečuje propojení sedáku a opěráku, tudíž během naklápění mezi sebou udržují konstantní úhel, díky čemuž je i při pohybu židle, páteř neustále ve stejné poloze.


Židle stojí na moderní a stabilní celoplastové bázi s pěti rameny. Ta židli dává nosnost 130 kg, podpírá houpací mechanismus a je vybavena plynovým pístem, který umožňuje nastavení výšky sedu v rozmezí až 10 cm. Ramena báze navíc doplňuje pětice univerzálních plastových koleček s větším průměrem (65 mm) integrovanou bezpečnostní brzdou. Díky většímu průměru koleček je snížen odpor při odvalování, díky čemuž je zajištěn tichý a jednoduchý pohyb po všech typech podlah.


Epic navíc disponuje integrovanými plastovými područkami, které zvyšují komfort při sezení. Pohodlí je také podpořeno výrazným prohnutím v bederní oblasti. Tato oblast je pro sedícího často velice kritická, především při celodenním sezení. Bederní prohnutí pomáhá se vyvarovat možné bolesti a podporuje zdravé držení těla, jelikož podpírá křížovou oblast zad.


Epic tedy nabízí:

  • možnost houpání
  • nastavení síly protiváhy
  • odolnou prodyšnou síťovinu
  • univerzální kolečka
  • stabilní základnu
  • ergonomickou konstrukci

Parametry zboží

Výška 94-104 cm
Šířka 49 cm
Hloubka 68 cm
Nosnost 130 kg
Váha 11 kg
Materiál síťovina, plast
Barva / Dekor šedá
Výška sedu 44-54 cm
Hloubka sedáku 44 cm
Výška nastavení pístu 10 cm
Mechanika houpací
Opěrka hlavy ne
Područky ano
Materiál kříže plastový
Kolečka plastová
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Nastavení tuhosti sklonu ano

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.