Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Kancelářské křeslo WAU 2, černá základna/tkanina

12 290 Kč
Dostupnost: ? 4 - 6 týdnů

Seznam přání Kód produktu: W-709-B-BL

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Model Wau 2 není pouhou kancelářskou židlí - představuje zcela nový způsob, jak za pomoci ergonomického designu přimět lidské tělo k co možná nejlepším výkonům na pracovišti. Pohodlí při práci, byť většinu z ní tvoří práce intelektuální, zásadním způsobem ovlivňuje vaši koncentraci, motivaci a výkonnost. Proto s pomocí ortopedických a fyzioterapeutických poznatků vzniklo toto unikátní kancelářské křeslo, které tvoří přirozené rozhraní mezi vámi a přístrojem, se kterým pracujete.

Základem komfortu je samozřejmě kvalitní polstrování. V případě tohoto modelu křesla Wau 2 je využita moderní polstrovací pěna, díky níž je zajištěna pevná opora v kritických oblastech, a naopak dokonalá poddajnost tam, kde nejčastěji klasické židle tlačí. S pomocí polstrování jsou také vymodelovány ergonomické zóny, které zajišťují zdravé držení těla, postranní oporu páteře a správné prokrvení nohou.

Díky tomu se budete na křesle Wau 2 cítit tak, jako byste během práce podstoupili relaxační masáž. Na tom má podíl také unikátně vyřešený spoj opěráku se sedadlem. Ten je umístěn velmi blízko kyčelnímu kloubu sedícího, takže mezi opěrákem a vaším trupem nedochází k žádnému vzájemnému pohybu. Díky tomu vaše záda využívají podpory opěradla 100 % času, který v křesle trávíte.

Samotné křeslo je velmi lehké, přesto stojí na robustní základně z lakovaného hliníku, která mu dává nosnost rovných 130 kg. Na tu pak navazuje plynový píst, umožnující upravit výšku sedáku v rozmezí 41 a 51 cm nad zemí. To je však pouze první krok k dosažení dokonale ergonomického pracoviště.

Zcela zásadní je nastavení výšky opěráku, které je u tohoto modelu možné v rozmezí celých 7 cm. Poté přijde na řadu samostatně nastavitelná opěrka bederních obratlů, u které lze krom polohy regulovat rovněž sílu přítlaku. Nastavení správné polohy vás pak nemine ani u samostatné opěrky hlavy. V posledním kroku je nutné upravit nastavení opěrek pro ruce, které můžete vysunout až o 8 cm, a také pootočit do optimálního úhlu.

Křeslo je potaženo prodyšnou a na dotek velmi příjemnou tkaninou v slategrey odstínu.

Parametry zboží

Výška 117-137 cm
Šířka 69 cm
Hloubka 52 cm
Nosnost 130 kg
Váha 25 kg
Materiál kov, síťovina
Barva / Dekor černá/šedomodrá
Výška sedu 41-51 cm
Šířka sedáku 47 cm
Hloubka sedáku 52 cm
Výška opěráku 76-86 cm
Šířka opěráku 50 cm
Výška područek od sedáku 22-29 cm
Délka područek 26 cm
Výška nastavení pístu 10 cm
Mechanika synchronní
Opěrka hlavy ano
Područky ano
Materiál kříže kovový
Kolečka plastová
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Nastavení tuhosti sklonu ne

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.