Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Kancelářské křeslo VIP, černá

7 190 Kč
Dostupnost: 8 týdnů
Seznam přání Kód produktu: W-80

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Futuristický design kancelářské židle Vip jistě nenechá nikoho na pochybách - u tohoto modelu je skutečně každý prvek podřízen dosažení špičkové ergonomie a co možná nejširších možností nastavení. 

O naprostou stabilitu se stará základna z leštěného hliníku, opatřená pěticí měkkých koleček, která zaručují tichý a hladký pohyb na tvrdých podlahových krytinách. Výšku sezení je možno díky výkonnému plynovému pístu upravovat v rozsahu 9 cm, nosnost židle Vip činí 130 kg. Polohování má na starosti osvědčená mechanika Synchron, která dovoluje aretovat nastavení v jedné ze čtyř poloh.

Sedák této židle je velmi prostorný a měkce polstrovaný. Svým zakloněným profilem podporuje zdravé držení těla, zatímco zaoblená přední hrana zlepšuje prokrvení dolních končetin. Čalounění sedáku je zhotoveno z na dotek velmi příjemné, prodyšné a odolné membránové tkaniny. Pro komfortní práci s počítačem je kancelářská židle Vip vybavena područkami, u nichž lze snadno nastavit výšku i rozestup.

Špičkový komfort vám poskytne opěradlo, které je kompletně vypleteno vzdušnou a flexibilní síťovinou. Aby byla zaručena správná opora zad v kritických oblastech, najdete na kancelářské židli Vip samostatnou bederní a hlavovou opěrku. U síťovaného podhlavníku lze upravovat výšku a náklon, bederní opěrku si pak nastavíte do správné výšky, a poté si upravíte její přítlak.

Parametry zboží

Celková výška židle 123-132 cm
Šířka opěráku 48 cm
Výška opěráku 57 cm
Rozsah nastavení výšky bederní opěrky 3 cm
Vzdálenost područek (vnitřní/vnější) 45-54 cm
Výška područek (od sedáku) 16-23 cm
Hloubka sedáku 50 cm
Šířka sedáku 51 cm
Výška sedáku 48-56 cm
Hmotnost 23 kg
Maximální nosnost 130 kg
Mechanismus Synchron
Výška podhlavníku (od sedáku) 76-79 cm

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.