Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Kancelářské křeslo WAU 2, černá základna/síťovina

12 290 Kč
Dostupnost: 8 týdnů
Seznam přání Kód produktu: W-709-B-NW

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Model Wau 2 není pouhou kancelářskou židlí - představuje zcela nový způsob, jak za pomoci ergonomického designu přimět lidské tělo k co možná nejlepším výkonům na pracovišti. Pohodlí při práci, byť většinu z ní tvoří práce intelektuální, zásadním způsobem ovlivňuje vaši koncentraci, motivaci a výkonnost. Proto s pomocí ortopedických a fyzioterapeutických poznatků vzniklo toto unikátní kancelářské křeslo, které tvoří přirozené rozhraní mezi vámi a přístrojem, se kterým pracujete.

Namísto polstrování je celý povrch všech dotekových ploch vypleten prodyšnou a dokonale poddajnou síťovinou. Není tudíž možné, aby vás během sezení něco tlačilo - síťovina rovnoměrně distribuuje vaši hmotnost do celé své plochy a dokonale kopíruje každou křivku těla. Zároveň přivádí k tělu čerstvý vzduch a odvádí od něj vlhkost, takže je sezení v ní komfortní za jakýchkoliv podmínek. Samozřejmě je nutné takto poddajný povrch v určitých oblastech zpevnit. K tomu slouží plně stavitelné opěrky, o kterých se dočtete níže.

Z křesla Wau 2 budete po celodenní práci vstávat s pocitem, jako byste právě odcházeli z masáže. Na tom má podíl především unikátně vyřešený spoj opěráku se sedadlem. Ten je umístěn velmi blízko kyčelnímu kloubu sedícího, takže mezi opěrákem a vaším trupem nedochází k žádnému vzájemnému pohybu. Díky tomu vaše záda využívají podpory opěradla 100 % času, který v křesle trávíte.

Samotné křeslo je velmi lehké, přesto stojí na robustní základně z lakovaného hliníku, která mu dává nosnost rovných 130 kg. Na tu pak navazuje plynový píst, umožnující upravit výšku sedáku v rozmezí 40 a 50 cm nad zemí. To je však pouze první krok k dosažení dokonale ergonomického pracoviště.

Zcela zásadní je nastavení výšky opěráku, které je u tohoto modelu možné v rozmezí celých 7 cm. Poté přijde na řadu samostatně nastavitelná opěrka bederních obratlů, u které lze krom polohy regulovat rovněž sílu přítlaku. Nastavení správné polohy vás pak nemine ani u samostatné opěrky hlavy. V posledním kroku je nutné upravit nastavení opěrek pro ruce, které můžete vysunout až o 8 cm, a také pootočit do optimálního úhlu.

Parametry zboží

Celková výška židle 117-137 cm
Šířka opěráku 50 cm
Výška opěráku 62-69 cm
Vzdálenost područek (vnitřní/vnější) 49 cm
Výška područek (od sedáku) 22-29 cm
Hloubka sedáku 52 cm
Šířka sedáku 49 cm
Výška sedáku 41-51 cm
Maximální nosnost 130 kg
Mechanismus Slid
Výška podhlavníku (od sedáku) 76-86 cm

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.