Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Kancelářské křeslo ADK Boneli, béžová

3 390 Kč
Dostupnost: není dostupné
Seznam přání Kód produktu: P274010

Podívejte se jak se židle skládá: Montáž židle

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Kancelářské křeslo ADK Boneli, krémová

Kancelářské křeslo ADK Boneli již na první pohled budí pocit maximálního pohodlí. Toto pohodlí je totiž zaručeno výrobou tohoto křesla s maximální přesností. Vynikající zpracování a špičková technika, však není jedinou výhodou tohoto křesla. Dále je totiž také doplněno o kombinaci kvalitních materiálů, které zaručují elegantní vzhled, díky kterému se toto křeslo stane dominantou každé kanceláře.


Celý sedák, společně s opěrákem a hlavovou opěrkou křesla ADK Bonelli, jsou čalouněny kvalitní béžovou eko kůží. Tento velice spolehlivý materiál, který se snadno udržuje, má na pohled i na dotek strukturu klasické přírodní kůže. Zvolená béžová eko kůže je poté, po téměř celé ploše sedáku a opěráku, úhlopříčně prošívána. Toto prošívání dodává celému křeslu luxusní vzhled.


Speciální sedák, je vybavený výplní z taštičkových pružin, tzn. že jsou jednotlivé pružinky zabaleny v textilním obalu - tzv. taštičce. Tyto pružinky zaručují pohodlnější sezení než které poskytuje normální pěnová výplň, a to díky větší pružnosti a lepšímu rozložení váhy. Je faktem, že se zatím nevyvinula žádná pěna, která by měla podobné vlastnosti jako pružina. Mimo jiné mezi pozitivní vlastnosti pružinky patří i velká odolnost a dlouhá životnost.


Křeslo také disponuje jednoduše nastavitelnou základní mechanikou, která umožňuje nastavení výšky sedadla a nastavení tuhosti opěráku. Nastavení výšky je možné díky plynovému pístu, který je snadno ovladatelný jednoduchou páčkou. Nastavení tuhosti opěráku je poté možné pomocí regulačního šroubu, kdy si zvolíte vámi preferovaný odpor.

ADK Boneli je postavena na pevné kovové pětiramenné základně. Tato základna disponuje pěticí plastových koleček, které jsou vhodné pro pohyb na měkké podlahovině. Kolečka na tvrdé podlahy je možné dokoupit zde. Křeslo je také vybaveno plynovým pístem, který umožňuje nastavení výšky sezení v rozmezí 8 cm a nosnost až 120 kg.


Ergonomický tvar křesla vás jistě mile překvapí. Vysoký opěrák křesla ADK Boneli je vybaven anatomickým tvarováním, které snadno uleví Vaší křížové a mezi lopatkové oblasti, což jsou kritické oblasti pro zdravé sezení bez bolesti zad. Výhodou je také vyplnění horní části opěráku, která uleví vaší krční páteři a podpoří zaujmutí pevnějšího a rovnějšího sedu. Pohodlí poté maximalizují čalouněné područky.


ADK Boneli tedy nabízí:

  • základní mechanismus
  • měkký sedák a opěrák z béžové eko kůže
  • čalouněné opěrky rukou
  • nastavení výšky sedu
  • výplň z taštičkových pružin

Parametry zboží

Výška sedáku od země 42-50 cm
Šířka sedáku 53 cm
Hloubka sedáku 51 cm
Nosnost 120 kg
Celková šířka 69 cm
Celková výška 113-121 cm
Celková hloubka 62 cm

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.