Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Kancelářská židle MILLO

2 090 Kč
Dostupnost: 8 týdnů
Seznam přání Kód produktu: W-157-1

Podívejte se jak se židle skládá: Montáž židle

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Židle Millo vsází na jednoduchý a elegantní design, který navíc můžete zahalit do jedné z pěti barev čalounění, vyrobeného z na dotek velmi příjemné látky. Stranou však rozhodně nezůstává ani ergonomie a komfort - tento model nabídne vše, co je ke správnému a zdravému sezení třeba.

Robustní konstrukce židli Millo zajišťuje nosnost 100 kg, pro hladký a tichý přesun po jakékoliv podlahovině je pak opatřena pěticí univerzálních koleček. Samozřejmostí je nastavení výšky sezení s pomocí plynového pístu, a to v rozsahu 8 cm.

Polohování má na starosti mechanismus Tilt, který umožňuje aretovat nastavení židle v dané poloze, nebo ji naopak uvolnit do režimu volného houpání. To je skvělé pro zrelaxování zádového svalstva, i pro zlepšení pohyblivosti v kanceláři. Tuhost houpání lze samozřejmě regulovat.

Sedáku ani opěradlu nechybí optimálně tuhé polstrování s ergonomickým tvarováním. Zakloněný sedák se zkosenou přední hranou zajistí správné prokrvení nohou, a navíc vás bude stimulovat k tomu, abyste se plnou vahou opřeli do opěradla. To je správně anatomicky profilované, takže se vašim zádům dostane rovnoměrné opory až do výše ramen. Samozřejmě nechybí ani prohnutí v oblasti bederní páteře.  Ruce si při práci s počítačem pohodlně složíte na pevně vestavěné područky.

Parametry zboží

Celková šířka židle 58 cm
Celková výška židle 87,5-95,5 cm
Šířka opěráku 40 cm
Výška opěráku 50 cm
Výška područek (od sedáku) 16 cm
Výška područek (od země) 59-67 cm
Hloubka sedáku 44 cm
Šířka sedáku 46 cm
Výška sedáku 45-53 cm
Hmotnost 10 kg
Maximální nosnost 100 kg
Mechanismus Tilt

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.