Úvod / Kancelářské židle / Síťované kancelářské židle / Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Plus, modrá

Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Plus, modrá

Naše cena:3 590 Kč
Cena bez DPH:2 967 Kč
Dostupnost: není dostupné
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Plus, modrá
Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Plus, modráKancelářská síťovaná židle ADK Mercury Plus, modráKancelářská síťovaná židle ADK Mercury Plus, modráKancelářská síťovaná židle ADK Mercury Plus, modráKancelářská síťovaná židle ADK Mercury Plus, modráKancelářská síťovaná židle ADK Mercury Plus, modráKancelářská síťovaná židle ADK Mercury Plus, modrá

Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Plus, modrá

Kancelářská židle ADK Mercury plus je vyrobena ve velice moderním designu, který kombinuje kvalitní materiály.


K čalounění kancelářské židle Mercury Plus jsou použity dva velice oblíbené materiály. Kombinace látky a síťoviny je velmi častá, a to z důvodu vysoké prodyšnosti síťoviny a extrémní pohodlnosti tkaniny. Použitá modrá síťovina je velice elastická, tak aby se co nejvíce přizpůsobila tělu uživatele. Děrování síťoviny poté zaručuje potřebnou cirkulaci vzduchu a zachování suchého prostředí. Síťovinu najdeme v oblasti opěráku a opěrky hlavy, tkanina je poté použita na sedáku. Tato černá tkanina je taktéž velice pružná a odolná s odolností až 150 000 cyklů. Pod tkaninou také najdeme velice měkkou výplň, která je tvořena PUR pěnou s vysokou hustotou 55 kg/m3. Tato pěna je velice trvanlivá, díky čemuž je schopná si udržet svoji pevnost a tvar až po dobu několika let.


Funkčnost židle je postavena na klasickém mechanismu s možností plynulé proměny úhlu opěráku. Díky tomuto mechanismu je možné nastavit výšku sedu a tuhost sklonu opěráku. O nastavení výšky se poté stará plynový píst, který umožňuje nastavení výšky v rozmezí až 10 cm. Tento plynový píst je specifický svojí technologií „anti-shaky“, která eliminuje možné otřesy.


Vše poté stojí na pevné nylonové základně, která zajišťuje mnohem stabilnější sezení než konkurenční nabídky. Samotný kříž je poté schopný unést váhu až 1000 kg. Kříž je poté doplněn o pětici plastových koleček o průměru 50 mm s maximálním zatížením 140 kg.


Pohodlnost židle je poté zvýšena pevnými područkami s maximálním zatížením 80 kg, polohovatelnou opěrkou hlavy a bederní opěrkou. Opěrka je výškově nastavitelná a také je možné měnit její sklon. I bederní opěrku, která ulevuje nejzatíženějšímu bodu zad, lze výškově nastavit, tak aby vám zajistila co nejvíce komfortu.


ADK Mercury Plus tedy nabízí:

  • klasický mechanismus
  • kombinace černé síťoviny tkaniny
  • pevné opěrky rukou
  • bederní a hlavová opěrka
ParametrPopis
Celková šířka židle 62 cm
Nastavení výšky sedu ano
Kolečka Plastová
Materiál kříže Nylonový
Materiál Síťovina, Tkanina
Područky ano
Mechanika Houpací
Nosnost 120 kg
Nastavení tuhosti sklonu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Výška sedáku od země 42,5-52,5 cm
Bederní opěrka ano
Opěrka hlavy ano
Výška nastavení pístu 10 cm
Průměr koleček 50 mm
Šířka kříže 70 cm
Výška područek od země 60-70 cm
Šířka opěráku 48 cm
Výška opěráku 53 cm
Hloubka sedáku 50 cm
Šířka sedáku 50 cm
Barva Modrá, Černá

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz