Úvod / Kancelářské židle / Síťované kancelářské židle / Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo Plus, černá

Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo Plus, černá

Naše cena:5 890 Kč
Cena bez DPH:4 868 Kč
Dostupnost: není dostupné
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo Plus, černá
Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo Plus, černáKancelářská síťovaná židle ADK Rondo Plus, černáKancelářská síťovaná židle ADK Rondo Plus, černá

Kancelářská síťovaná židle ADK Rondo Plus, černá

Kancelářská židle Rondo Plus je větší sestrou židle Rondo. Stejně tak, jako kancelářská židle Rondo i kancelářská židle Rondo Plus Vám poskytne ergonomické posezení. Ergonomie je zabezpečena především opěradlem v designu křivky, tak, aby se co nejvíce přizpůsobila přirozené ose páteře a poskytla žádanou oporu zad a snížila celkovou únavu sedícího, a opěrkou hlavy, která tvoří oporu pro krční páteř.


Komfortní sezení je také zajištěno díky prodyšné síťovině a prodyšné tkanině. Prodyšná síťovina vyplňuje celý rám opěráku, je použita vysoce elastická síťovina, která se snadno přizpůsobí. Velkou výhodou použití síťoviny, je její schopnost větrání, kdy propouští potřebný vzduch pro zachování ideálního suchého prostředí, což oceníte především v oblasti beder. Sedák poté čalouní zmíněná pružná tkanina, která je také velice prodyšná, to však není její jedinou výhodou. Dále také disponuje vysokou odolností až 150 000 cyklů, tudíž si zachová svůj vzhled i po dobu několika let. Pro velice měkké a pohodlné sezení je sedák navíc vyplněn příjemnou PUR pěnou s vysokou hustotou, díky které si sedák zachovává svůj tvar. Touto tkaninou a výplní je vybavena i opěrka hlavy.


Příjemné čalounění není však jediným prvkem židle, který vám poskytne komfort. Tento komfort si také můžete maximalizovat díky funkcím, které vám poskytne houpací mechanismus, kterým židle Rondo disponuje. Tato dvoupáková houpací mechanika poskytuje možnost nastavení tuhosti houpání a aretaci v jedné ze čtyř zvolených poloh. Židli Rondo lze samozřejmě také výškově nastavit, a to pomocí plynového pístu, který umožňuje nastavení výšky v rozmezí až 10 cm. Tento plynový píst je specifický svojí technologií „anti-shaky“, která eliminuje možné otřesy.


Spodní část židle nakonec tvoří pětiramenná základna z hliníku s průměrem 70 cm, s pěticí pevných plastových koleček s průměrem 60 mm. Díky použití velice kvalitní pevné základny a stabilních koleček židle disponuje nosností až 150 kg.


Nastavitelné područky, které poskytují oporu a uvolnění pažím, lze poté nejen výškově nastavit, ale umožňují i otáčení do stran a pohyb dopředu a dozadu v jejich ose. Na židli také najdete bederní opěrku, která je taktéž výškově nastavitelná a zajišťuje podporu zad v jejich nejnamáhavější oblasti. Výhodou je i nastavitelná opěrka hlavy, kterou lze výškově nastavovat v rozmezí 10 cm a také lze nastavit její sklon, dle potřeb sedícího.


ADK Rondo Plus tedy nabízí:

  • houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách
  • nastavitelné opěrky rukou (nahoru, dolů, vpřed, vzad, do stran)
  • výškově nastavitelná bederní opěrka
  • možnost nastavení výšky a sklonu hlavové opěrky
  • čalounění ze síťoviny a tkaniny
ParametrPopis
Celková výška židle 97-104 cm
Nastavení výšky sedu ano
Kolečka Plastová
Materiál kříže Hliníkový
Materiál Síťovina, Tkanina
Područky ano
Mechanika Houpací
Nosnost 150 kg
Nastavení tuhosti sklonu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Celková šířka židle 63 cm
Bederní opěrka ano
Opěrka hlavy ano
Výška nastavení pístu 10 cm
Průměr koleček 60 mm
Šířka kříže 66 cm
Výška područek od země 64-71 cm
Šířka opěráku 49 cm
Výška opěráku 54 cm
Hloubka sedáku 50 cm
Šířka sedáku 50 cm
Barva Černá

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz