Úvod / Kancelářské židle / Speciální kancelářské židle / Kancelářská židle ADK Elate

Kancelářská židle ADK Elate

Naše cena:4 990 Kč
Cena bez DPH:4 124 Kč
Dostupnost: není dostupné
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Kancelářská židle ADK Elate
Kancelářská židle ADK ElateKancelářská židle ADK ElateKancelářská židle ADK ElateKancelářská židle ADK ElateKancelářská židle ADK ElateKancelářská židle ADK Elate

Kancelářská židle ADK Elate

Kancelářská židle Elate, je navržena tak, aby maximálně podporovala vaše zdravé sezení. Ergonomicky tvarované sedadlo podle křivky, skvěle podpoří přirozenou osu vašich zad a uleví páteři, především v bederní oblasti. Židle Elate je proto vhodná pro uživatele, kteří tráví sezením velkou část svého dne, proto je důležité, aby židle poskytovala vysoký komfort a byla co nejvíce přizpůsobitelná.


Na židli naleznete dva druhy čalounění. Kombinace dvou materiálů je velmi efektivní a vytváří opravdu sympatický design. První materiálem je pružná voděodolná tkanina, která je použita k čalounění sedáku. Pružnost a odolnost tkaniny až 150 000 cyklů zabezpečuje dlouhou životnost tohoto materiálu. Pod tkaninou navíc nalezneme PUR pěnu s vysokou hustotou, která maximalizuje příjemný požitek ze sezení. Druhým materiálem je poté síťovina, kterou naleznete v části opěráku. Vysoce elastická síťovina vyplňuje celý nylonový rám opěráku, díky čemuž je opěrák velice prodyšný a přizpůsobitelný vaší zádové oblasti. Co se týče designu, je zvolena černá tkanina a tmavě šedá síťovina v kombinaci se světle šedou konstrukcí tak, aby byl vytvořen co nejvíce estetický vzhled.


Funkčnost židle je poté zabezpečena synchronním mechanismem, který umožňuje plynulou proměnu úhlu sedáku a opěráku, a také aretaci v jedné ze čtyř přednastavených poloh. Mechanika taktéž umožňuje nastavení odporu houpání dle váhy sedícího. Výhodou je taktéž možnost posunu sedáku dopředu a dozadu, dle vaší preference. Výškové nastavení židle v rozmezí 10 cm, je poté možné díky plynovému pístu s technologií "anti-shaky", která dokáže eliminovat případné otřesy.


Židle je nakonec postavena na silném ocelovém kříži, který disponuje průměrem 70 cm. Židle je díky ocelovému kříži velice stabilní a spolehlivá. Kříž je také doplněn o pětici plastových koleček o průměru 60 mm a nosností až 150 kg.


Komfort při sezení také zvyšují područky a bederní opěrka. U židle jsou použity područky s funkcí 3D, která umožňuje uhlové nastavení dotykové hrany, pohyb dopředu a dozadu a nastavení výšky v rozmezí 6 cm. Bederní opěrka je taktéž výškově stavitelná, aby co nejdokonaleji, podporovala správné sezení a snižovala nepohodlí způsobené dlouhým sezením.


ADK Elate tedy nabízí:

  • synchronní mechanismus
  • nastavení tuhosti, hloubky a výšky sedu
  • nastavitelné opěrky rukou
  • nastavitelná bederní opěrka
  • nosnost 150 kg
  • sportovní design
ParametrPopis
Celková výška židle 100-110 cm
Područky Nastavitelné
Kolečka Plastová
Materiál kříže Ocelový
Materiál Síťovina, Tkanina
Mechanika Synchronní
Nosnost 150 kg
Nastavení tuhosti sklonu ano
Nastavení hloubky sedu ano
Nastavení výšky sedu ano
Bederní opěrka ano
Celková šířka židle 64,5 cm
Opěrka hlavy ne
Výška nastavení pístu 10 cm
Průměr koleček 60 mm
Šířka kříže 64 cm
Výška područek od země 63-73 cm
Šířka opěráku 51 cm
Výška opěráku 55 cm
Hloubka sedáku 48-52 cm
Šířka sedáku 50 cm
Výška sedáku od země 45-55 cm
Barva Šedá

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz