Úvod / Kancelářské židle / Speciální kancelářské židle / Kancelářská židle WAU 2, bílá základna/elastomer

Kancelářská židle WAU 2, bílá základna/elastomer

Naše cena:12 690 Kč
Cena bez DPH:10 488 Kč
Dostupnost: 8 týdnů
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Kancelářská židle WAU 2, bílá základna/elastomer
Kancelářská židle WAU 2, bílá základna/elastomer

Model Wau 2 není pouhou kancelářskou židlí - představuje zcela nový způsob, jak za pomoci ergonomického designu přimět lidské tělo k co možná nejlepším výkonům na pracovišti. Pohodlí při práci, byť většinu z ní tvoří práce intelektuální, zásadním způsobem ovlivňuje vaši koncentraci, motivaci a výkonnost. Proto s pomocí ortopedických a fyzioterapeutických poznatků vzniklo toto unikátní kancelářské křeslo, které tvoří přirozené rozhraní mezi vámi a přístrojem, se kterým pracujete.

Na první pohled vás jistě zaujme netradiční provedení. Na tomto křesle nenajdete ani klasické polstrování, ani síťovaný výplet - veškeré dotekové části tvoří elastomer TPE. Tento materiál je podobně pružný jako klasický pryž, avšak mnohem odolnější. Dokáže také dokonale kopírovat tvary vašeho těla ve všech třech rozměrech, zatímco každé ploše přiděluje jinou tuhost opory. Díky tomu se budete na křesle Wau 2 cítit tak, jako byste během práce podstoupili relaxační masáž.

Na tom má podíl také unikátně vyřešený spoj opěráku se sedadlem. Ten je umístěn velmi blízko kyčelnímu kloubu sedícího, takže mezi opěrákem a vaším trupem nedochází k žádnému vzájemnému pohybu. Díky tomu vaše záda využívají podpory opěradla 100 % času, který v křesle trávíte.

Samotné křeslo je velmi lehké, přesto stojí na robustní základně z lakovaného hliníku, která mu dává nosnost rovných 130 kg. Na tu pak navazuje plynový píst, umožnující upravit výšku sedáku v rozmezí 41 a 51 cm nad zemí. To je však pouze první krok k dosažení dokonale ergonomického pracoviště.

Zcela zásadní je nastavení výšky opěráku, které je u tohoto modelu možné v rozmezí celých 7 cm. Poté přijde na řadu samostatně nastavitelná opěrka bederních obratlů, u které lze krom polohy regulovat rovněž sílu přítlaku. Nastavení správné polohy vás pak nemine ani u samostatné opěrky hlavy. V posledním kroku je nutné upravit nastavení opěrek pro ruce, které můžete vysunout až o 8 cm, a také pootočit do optimálního úhlu.

ParametrPopis
Celková výška židle 117-137 cm
Šířka opěráku 50 cm
Výška opěráku 62-69 cm
Vzdálenost područek (vnitřní/vnější) 49 cm
Výška područek (od sedáku) 22-29 cm
Hloubka sedáku 52 cm
Šířka sedáku 49 cm
Výška sedáku 41-51 cm
Maximální nosnost 130 kg
Mechanismus Slid
Výška podhlavníku (od sedáku) 76-86 cm

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2021 primazidle.cz