Úvod / Kancelářské židle / Speciální kancelářské židle / Kancelářská židle Wau

sleva - 20% doprava zdarma

Kancelářská židle Wau

Akční sleva:20%
Původní cena:14 362 Kč
Naše cena:11 490 Kč
Cena bez DPH:9 496 Kč
Dostupnost: 2 týdny (skladem)
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Kancelářská židle Wau
Kancelářská židle WauKancelářská židle Wau

Model Wau není pouhou kancelářskou židlí - představuje zcela nový způsob, jak za pomoci ergonomického designu přimět lidské tělo k co možná nejlepším výkonům na pracovišti. Pohodlí při práci, byť většinu z ní tvoří práce intelektuální, zásadním způsobem ovlivňuje vaši koncentraci, motivaci a výkonnost. Proto s pomocí poznatků ortopedických a fyzioterapeutických studií vzniklo toto unikátní kancelářské křeslo, které tvoří přirozené rozhraní mezi vámi a přístrojem, se kterým pracujete.

Namísto polstrování je celý povrch všech dotekových ploch vypleten prodyšnou a dokonale poddajnou síťovinou. Není tudíž možné, aby vás během sezení něco tlačilo - síťovina rovnoměrně distribuuje vaši hmotnost do celé své plochy a dokonale kopíruje každou křivku těla. Zároveň přivádí k tělu čerstvý vzduch a odvádí od něj vlhkost, takže je sezení v ní komfortní za jakýchkoliv podmínek. Samozřejmě je nutné takto poddajný povrch v určitých oblastech zpevnit. K tomu slouží plně stavitelné opěrky, o kterých se dočtete níže.

Z křesla Wau budete po celodenní práci vstávat s pocitem, jako byste právě odcházeli z masáže. Na tom má podíl především unikátně vyřešený spoj opěráku se sedadlem. Ten je umístěn velmi blízko kyčelnímu kloubu sedícího, takže mezi opěrákem a vaším trupem nedochází k žádnému vzájemnému pohybu. Díky tomu vaše záda využívají podpory opěradla 100 % času, který v křesle trávíte.

Samotné křeslo je velmi lehké, přesto stojí na robustní základně z lakovaného hliníku, která mu dává nosnost rovných 130 kg. Na tu pak navazuje plynový píst, umožnující upravit výšku sedáku v rozmezí 40 a 50 cm nad zemí. To je však pouze první krok k dosažení dokonale ergonomického pracoviště.

Zcela zásadní je nastavení výšky opěráku, které je u tohoto modelu možné v rozmezí celých 7 cm. Poté přijde na řadu samostatně nastavitelná opěrka bederních obratlů, u které lze krom polohy regulovat rovněž sílu přítlaku. Nastavení správné polohy vás pak nemine ani u samostatné opěrky hlavy. V posledním kroku je nutné upravit nastavení opěrek pro ruce, které můžete vysunout až o 9 cm, a také pootočit do optimálního úhlu.

ParametrPopis
Celková výška židle 117-137 cm
Šířka opěráku 41 cm
Výška opěráku 52-69 cm
Vzdálenost područek (vnitřní/vnější) 49 cm
Výška područek (od sedáku) 17-26 cm
Hloubka sedáku 51 cm
Šířka sedáku 48 cm
Výška sedáku 40-50 cm
Hmotnost 22 kg
Maximální nosnost 130 kg

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2019 primazidle.cz