Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Konferenční židle Aoki TC

4 290 Kč 3 545 Kč bez DPH
Dostupnost: ? 4 - 6 týdnů
Seznam přání Kód produktu: P130996

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Konferenční židle Aoki TC

Konferenční židle Aoki TC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro multifunkční prostory, a lze ji využít v kongresových sálech, zasedacích místnostech nebo i ve školících centrech. Židle Aoki TC poskytne praktické sezení provedené ve skromném materiálovém provedení, které však díky svému okatému designu vynikne v každém prostoru.


Základ židle tvoří plastová skořepina. Použitý plast je pevný, odolný a stabilní, a díky tomu je ideálním materiálem pro výrobu sedáku a opěráku židle. Opěradlo konferenční židle Aoki TC je velice flexibilní, a neopomenutelnou výhodou jsou i zakomponované područky. Společně pak opěrák a područky poskytují optimální oporu a pohodlí. Komfort sedícího je navíc maximalizován čalouněním přední strany skořepiny v oblasti sedáku, a to velice příjemnou a jemnou, přesto pevnou látkou.


Podnoží židle je poté vyrobeno z chromované oceli. Ocel je použita především pro svoji pevnost a odolnost, díky které také poskytuje nosnost až 120 kg. Lesklé chromované provedení oceli navíc harmonicky doplňuje matný designu plastu, a vytváří tak společně opravdu nadčasovou kombinaci.


Dalším praktickým prvkem konferenční židle Aoki TC, je i její možnost stohování, která je umožněna díky tvaru a provedení celé židle. Neopomenutelnou výhodou je jistě možnost stohování až 5 kusů židlí na sebe. Tato vychytávka vám tak umožní ušetřit prostor a prakticky skladovat židle při jejich nepoužívání.


Aoki TC tedy nabízí:

  • pevnou skořepinu
  • stabilní podnoží
  • zakomponované područky
  • vysokou nosnost
  • možnost stohování

Parametry zboží

Výška 77 cm
Šířka 55 cm
Hloubka 53 cm
Nosnost 120 kg
Váha 6 kg
Materiál ocel, látka, plast
Výška sedáku od země 45 cm
Šířka sedáku 44 cm
Hloubka sedáku 43.5 cm
Výška opěráku 36 cm
Šířka opěráku 44 cm
Výška područek od země 69.5 cm
Područky ano
Materiál podnože Kovový

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.