Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 07:00 - 19:00   +420 466 566 060
Vyprodáno

Konferenční židle Shiny

Tento produkt je bohužel vyprodaný

Prohlédněte si další konferenční židle, které vám pomohou růst.

Seznam přání Kód produktu: P130112

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Konferenční židle Shiny

Nemáte rádi klasický kancelářský styl a nechcete se většinu dne obklopovat kancelářskou šedí? Tak to Vás jistě zaujme konferenční židle Shiny, které vás upoutá svým atraktivním, živým designem, který rozsvítí vaši kancelář či zasedací místnost. Nebojte se netradičnosti a vystupte z černobílé kancelářské klasiky s konferenční židlí Shiny.


Je jisté že čalounění židle Shiny je její dominantou, ale neměli by být opomenuty ani materiály, které nejsou vidět hned na první pohled. Rám sedadla celé židle je totiž vyroben z bukové překližky, tu poté doplňuje vrstva studené pěny, která zaručuje měkké sezení. Vše poté dotváří již viditelné čalouněné z lákavé modré látky, která dodává celé židli na otrlosti. Vyzývavý design je následně podržen i horizontálním prošíváním, které naleznete na čalounění opěráku židle Shiny.


Neopomenutelnou výhodou celé konstrukce židle a použitých materiálů, je i jeho vysoká nosnost až 130 kg. Tuto zásluhu si z velké části připisuje stabilní čtyřramenný kříž, která je vyrobena z leštěného hliníku. Ramena základny navíc doplňuje čtveřice kluzáků s gumovým zakončením, které zajišťují tichý a jednoduchý pohyb.


Konferenční židle Shiny je tak v konečném výsledku maximálně spolehlivou volbou, a to nejen díky svému designu, ale také díky ergonomickému tvaru, který zajistí zdravé držení páteře a podpoří správný sed. Tomu dopomáhají i hliníkové područky, které uleví unaveným pažím.


Shiny tedy nabízí:

  • stabilní hliníkovou základnu
  • pogumované kluzáky
  • pevné čalounění
  • pěnovou výplň
  • hliníkové područky

Parametry zboží

Výška 99 cm
Šířka 64 cm
Hloubka 64 cm
Nosnost 130 kg
Váha 11 kg
Materiál látka, hliník
Barva / Dekor modrá
Výška sedáku od země 50 cm
Hloubka sedáku 46 cm
Šířka opěráku 55 cm
Výška područek od země 66 cm
Područky ano
Materiál podnože Kovový

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Podobné produkty

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.