Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Informace o našich produktech

Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér

I zdánlivě tak jednoduchý prvek, jakým je židle, se snadno může stát přirozenou dominantou vašeho pokoje. Nebo jej naopak vkusně doplnit. Podívejte se, jaké jsou aktuální trendy designy kancelářských, kuchyňských i zahradních židlí a jaké materiály vedou u našich zákazníků.

Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér

Doby, kdy na našem trhu existovaly zhruba tři typy židlí, jsou už naštěstí nenávratně pryč. Dnes máte na výběr nejen z nepřeberné nabídky designových stylů, ale také materiálů a dekorů. Na trhu se přitom mísí dva hlavní proudy – plastové židle s odvážným tvarováním a futuristickými vzory na straně jedné, návrat ke klasice kůže a kovu na straně druhé. Zcela novým trendem jsou pak židle s takzvaným funkčním designem. Tyto zajímavě a mnohdy velmi nápaditě navržené židle vycházejí z požadavků na špičkovou ergonomii a maximální komfort.

Plast vytlačuje z interiéru dřevo i kov

Zatímco v minulosti bylo masivní dřevo jakýmsi standardem (a v podstatě i jediným použitelným materiálem) pro výrobu židlí, dnes je již považováno za mírně odstrčený designový prvek. Samozřejmě – kvalitní židle z masivu, vytvarované do nadčasových tvarů, se nadále prodávají a prodávat budou. Naši zákazníci si je však pořizují spíše do klasicky zařízených interiérů.

V moderních domácnostech vládne plast. Ten však již nemá s dobře známým křehkým bílým materiálem, z nějž vznikaly první plastové zahradní sety, takřka nic společného. Vývoj materiálového inženýrství dovoluje designérům popustit uzdu fantazie do dříve nemyslitelných mezí. Začínají tak vznikat plastové židle, které si bez přehánění zaslouží umístění v galeriích moderního umění. A mnohé tam již také své místo mají.

Plast navíc potěší i svými praktickými vlastnostmi – nízkou hmotností, velkou odolností a stálým vzhledem bez nároků na údržbu. Navíc jej lze vyrobit v tisíci barev, dezénů a dalších variací, což výrazně přispívá k designové pestrosti vzniklého trhu.

Pojďme se podívat na některé z našich nejlépe prodávaných modelů stylových plastových židlí, vhodných do všech typů interiérů, teras i zahrad.

 

 

Pestrobarevné skládací židle SPRING se hodí na zahradu, balkón i terasu. Krom krásného barevného provedení nabídnou také vynikající míru pohodlí a velmi dobrou ergonomii. Hodí se tak pro příjemné posezení s přáteli u grilu či vína. Židle SPRING vyrábí česká společnost STIMA a můžete je pořídit za cenu 1.290,- Kč.

 

 

 

Futuristické jídelní židle FEMME FATALE z produkce českého výrobce můžete pořídit ve třech barevných variantách. Jsou vyrobeny z transparentního, vzdušně působícího plastu a skvěle doplní jakoukoliv moderně zařízenou kuchyni. Cena těchto pohodlných a stylových židlí začíná na 1.750,- Kč.

 

 

 

 

 

Propracovaný design jídelní židle GRUVYER vtipně odkazuje k retro designu. Přesto je tento model designovým skvostem, který bude dominovat moderně zařízené jídelně. Židle GRUVYER od české společnosti STIMA také můžete bez obav využít pro venkovní posezení. V nabídce máme všech 8 barevných variant a cena je velmi příznivá: 790,- Kč.

 

 

 

 

 

Konečně pestré a vzdušné kanceláře – síťovina vede

Trendy v designu židlí samozřejmě neminuly ani kanceláře. I tam máte dnes na výběr z nepřeberné řady materiálů, barev a stylů provedení. Vzniká zde ale také zcela nový způsob navrhování židlí. Lidé, kteří v kancelářích tráví podstatnou část svých dnů, konečně vyslyšeli volání odborníků a začínají se zajímat o to, jaké jim jejich kancelářská židle poskytuje ergonomické vlastnosti.

Na to samozřejmě bleskově zareagovali i výrobci a designéři. Ti nejen že do svých kancelářských židlí a křesel začali integrovat důležité opěrné konstrukční prvky, ale dokonce začínají vznikat vysoce pohodlné a zdravotně atestované židle, jejichž design je zcela podřízen právě anatomickému tvarování. Výsledkem jsou pak velice futuristické modely kancelářských židlí, které si nacházejí mezi našimi zákazníky stále více příznivců.

I dokonale zdravé sezení může být zároveň stylové

Stejně jako u jídelních židlí, i v kancelářích se odehrává malá materiálová revoluce. Dosažení dokonale ergonomického designu by totiž nebylo možné bez moderních syntetických materiálů. A nejde jen o plast, který u kancelářských židlí potkáte snad ve všech existujících variantách.

Velmi důležitým, ba přímo elementárním materiálem se stává síťovina. Tento vysoce flexibilní, elastický a dokonale prodyšný materiál pomáhá designérům dosáhnout u kancelářských židlí dříve nemožné kombinace vlastností – velmi poddajné, komfortní a přitom nekompromisně ergonomické opory zad. Síťovina navíc skvěle větrá a tak zajišťuje pohodlí při jakékoliv teplotě prostředí.

Není však jediným takto využívaným materiálem. Pojďte se podívat, jak vypadají nejlépe prodávané ergonomické a zdravotní kancelářské židle z naší nabídky.

 

 

 

Kancelářská židle EXTREME představuje naprostý designový unikát. Nemá totiž žádné klasické čalounění a sedák i opěrák jsou tvořeny flexibilními elastickými pásy. Ty zajišťují nejen výborné větrání, ale také dokonalou adaptabilitu. Židle EXTREME tak poskytne vynikající komfort a ergonomickou podporu každému, bez ohledu na typ jeho postavy. Její cena pak není nijak vysoká – 4.090,- Kč.

 

 

 

 

 

Sitness Halfball – tak zní název této raritní židle pro podporu zdravého držení těla. Na místě sedáku naleznete půlmíč naplněný vzduchem, který dává této židli vlastnosti podobné klasickému fitness míči. Sezení na židli Sitness Halfball však přináší veškerý komfort, na který jste u kancelářského nábytku zvyklí. Protažená a zpevněná záda si můžete dopřát za cenu od 4.066,- Kč v mnoha barevných variantách.

 

 

 

Kancelářská židle ERGOHUMAN představuje vrchol toho, co může současná zdravotní ergonomická židle nabídnout. Disponuje plně stavitelným systémem anatomicky tvarovaných podpěr těla, zatímco pohodlí zajišťuje poddajná a prodyšná síťovina. Tento špičkový model od české společnosti Antares můžete pořídit za 16.795,- Kč. V nabídce pak máme i levnější varianty této židle.

 

 

 

 

 

Moderna inspirovaná automobily i sci-fi

Milovníci moderního a futuristického designu si v současné době mohou užívat nevídané nabídky modelů kancelářských židlí. Díky obrovské škále dostupných materiálů a jejich barevných variací si lze do kanceláře pořídit třeba sezení, které bylo dříve k vidění jen na televizních obrazovkách.

Všechny tyto stylové modely pak mají společnou jednu velmi důležitou vlastnost – navzdory svému originálnímu vzhledu se stále pevně drží pravidel ergonomického sezení a nabídnou tak velmi kvalitní oporu vašemu tělu.

 

 

 

Kancelářské křeslo HORNET zaujme dravým a dynamickým designem, který velmi výrazně oživí interiér každé kanceláře. Za vyzývavým zevnějškem se pak skrývá řádná dávka komfortu a kvalitní možnosti polohování, díky čemuž je křeslo HORNET vhodné pro každodenní sezení. Cena pak činí velmi příjemné 4.290,- Kč.

 

 

 

Jednoduše elegantní kombinací černé a bílé barvy kancelářské křeslo HOLDEN perfektně doplní moderní pracovnu, kancelář i domácí pokoj. Krom atraktivního vzhledu pak nabídne i vše, co potřebujete pro komfortní a zdravé celodenní sezení. Cena křesla HOLDEN je navíc jen 3.260,- Kč.

 

 

 

 

 

Kancelářské křeslo Niffra Executive je ryzí stylovka, která jakoby vypadla z prostředí agenta 007. Designově dokonale čisté křeslo ve sněhobílé barvě pak nabídne vynikající komfort a široké možnosti nastavení. To vše navíc z české produkce, v luxusním čalounění z ekologické kůže a za cenu 7.520,- Kč.

 

 

Zpátky ke kořenům – kůže, chrom a ocel stále táhnou

Ačkoliv se to po přečtení předchozích řádků asi nezdá, ani příznivci klasického designu nezůstanou v dnešní době ochuzeni. Naopak – časy, kdy bohatě polstrované, královsky pohodlné a reprezentativní kancelářské křeslo zůstávalo výsadou kanceláří z vyšších pater, jsou konečně pryč.

Dnes si již takovéto křeslo může dopřát skutečně každý, a to navíc s řádnou dávkou ergonomie a rozsáhlými možnostmi polohování.

 

 

 

 

Kancelářská židle Derby reprezentuje to, co se dá bez příkras nazvat dokonale nadčasovým designem. Je velmi jednoduchá, elegantní a skvěle zapadne do jakékoliv kanceláře, zasedací místnosti či domácí pracovny. Přitom stojí necelé dva tisíce a nabídne velmi slušné pohodlí (včetně houpání).

 

 

 

 

Kancelářské křeslo HADRIAN je pak přímým opakem. Je robustní, bohatě polstrované a na první pohled působí velmi důstojně. Nabídne také špičkové pohodlí pro dlouhé hodiny práce u stolu i jednání. Po celou dobu vás pak bude hýčkat velmi příjemnou potahovou tkaninou. Cena 3.880,- Kč je už pak jen pomyslnou třešničkou.

 

 

 

 

Kancelářské křeslo RAYAN představuje přesně to, čemu se říká retro. Tento model stojí na špičkovém moderním základu s propracovanou polohovací mechanikou, přesto na první dojem vypadá jako komfortní „ušák“ ze staré školy. A je také přesně tak pohodlný. Křeslo RAYAN s čalouněním z ekologické kůže v béžové barvě u nás pořídíte za 2.820,- Kč.

Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér
Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér
Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér
Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér
Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér
Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér
Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér
Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér
Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér
Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér
Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér
Nápadité a stylové židle, které skvěle oživí váš interiér

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.