⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Nepodceňujte kvalitu pracovní židle

Ať už pracujete v kanceláři, v laboratoři nebo v dílně, ergonomie a pohodlí při hraje při sedavém zaměstnání vždy prim. Připravili jsme proto ucelenou nabídku pracovních židlí, z nichž si vyberete model do libovolně specifického pracovního prostředí.

Nepodceňujte kvalitu pracovní židle

Samozřejmě existují pracoviště, kde už se nehodí použít klasické kancelářské židle – ať už z důvodu nižší čistoty pracovního prostředí, nebo třeba kvůli nedokonalému povrchu podlahy. I zde si však můžete užít plnohodnotný komfort sezení a dopřát svému tělu zdravou oporu po celou pracovní dobu.

K využití v takovýchto podmínkách se výborně hodí čalouněné pracovní židle. Od obyčejných kancelářských židlí je odlišuje především vysoká odolnost čalounění, které bývá často dokonce omyvatelné. V nabídce najdete jak pracovní čalouněné židle stacionární, tedy s pevnou základnou, tak modely se zvětšenými kolečky pro snadný pohyb po pracovišti. Zatímco ke kontrolním pultům se nejlépe hodí zvýšené čalouněné židle s podnožkou, pro práci v terénu nejlépe poslouží židle snížené.

Do ještě náročnějšího prostředí pak doporučujeme zakoupit pracovní židle z PUR pěny. Ty nabízí prakticky shodný komfort a ergonomické vlastnosti jako židle čalouněné, snesou však mnohem hrubší zacházení. Povrch z měkčené a tvarované pěny snadno omyjete, je extrémně odolný proti mechanickému poškození, a přitom stále velmi příjemný na dotyk. I PUR pracovní židle u nás pořídíte v celé řadě provedení a výšek sezení.

Pokud hledáte posezení do skutečně velmi náročného prostředí a mezi vaše požadavky patří také odolnost vůči chemii, pak jednoznačně doporučujeme dřevěné pracovní židle. Přestože jsou cenově nejpřijatelnější variantou, jsou současně také prakticky nezničitelné. Zatímco bázi (podstavu a píst s polohovací mechanikou) přebírají od klasických pracovních židlí, sedák i opěrák jsou vyrobeny z vysoce odolné leštěné a lakované překližky. Ta je přitom tvarována tak, aby bylo sezení na židli co nejpohodlnější.

Velmi specifickým prostředím jsou pracoviště operující s elektronickými zařízeními či těkavými chemikáliemi. Pro ty máme k dispozici pracovní židle v antistatické úpravě dle norem CATAS 13/95, protokol 35904/1. Tyto židle se hodí i do bezprašného prostředí, kde současně nabídnou i vynikající komfort sezení a zajistí snadný pohyb po pracovišti.

Pokud potřebujete být při práci opravdu mobilní, jsou pro vás ideálním řešením dílenské taburety. Díky absenci opěradla a lehké konstrukci vás nebudou nijak omezovat v pohybu, zato vám však ušetří bolavá záda při práci u stolu či ponku. Pracovní a laboratorní stoličky nabízíme jak v klasickém provedení ze dřeva, tak s komfortním čalouněním či měkčenou PUR pěnou. Vybírat si tradičně můžete mezi pevnou a pojízdnou základnou, a také z několika rozsahů výšek sezení.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.