Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Představení židlí ADK

Společnost ADK Trade, která stojí za provozem obchodu PrimaŽidle.cz, není na trhu žádným nováčkem. Málokdo však ví, že krom samotného prodeje kancelářských, pracovních a dalších židlí vyvíjí tato firma také modely pod vlastní značkou.

Představení židlí ADK

Při vstupu na trh jsme v ADK Trade zjistili, že v Česku zoufale chybí kancelářské židle a křesla, které by představovaly přijatelný kompromis mezi nejlevnějšími supermarketovými modely a často předraženými židlemi „značkovými“. Zatímco ty první často kvůli ceně za nejnižší cenou překračují hranice bezpečnosti a spolehlivost, ty druhé naopak nabízejí průměrnou technologii pod značkou zdánlivého luxusu.

Rozhodli jsme se proto tuto mezeru vyplnit naší vlastní produktovou řadou, kterou bychom vám nyní rádi představili. Kancelářské židle ADK vznikly právě jako odpověď na neexistující segment kancelářských židlí, které by byly jak dostupné pro širokou veřejnost, malé i velké firmy či státní instituce (ti všichni jsou dnes našimi pravidelnými zákazníky), tak by současně zajistily komfortní a zdravotně vyhovující oporu pro celodenní sezení.

Navázali jsme proto spolupráci s našimi dodavateli a na základě těchto požadavků vznikla řada kancelářských židlí ADK, na jejichž kvalitu soustavně dohlížíme přímo při výrobě. Nejsme tudíž pouhými překupníky, a díky tomu se jako jediný český prodejce v tomto oboru můžeme za jakost svých produktů opravdu zaručit.

Dnes již na trhu najdete celou řadu kopií kancelářských židlí ADK. To, a také oblíbenost židlí ADK mezi našimi zákazníky, je pro nás nejlepší odměnou a důkazem, že svou práci děláme dobře. Hodláme proto pokračovat v podobném duchu a vyvíjet kancelářské židle, za jejichž kvalitu a životnost se můžeme zaručit – a to i díky originálním náhradním dílům, jejichž dostupnost u svých výrobků garantujeme!

Mezi nejoblíbenější modely patří kancelářská židle ADK Komfort, která představuje ideální startovní model pro domácí pracovny, studovny a kanceláře. Za velmi příjemnou cenu poskytne uživateli velmi solidní míru komfortu, oblíbenou funkci houpání a široké možnosti nastavení a rozšíření.


Na rozdíl od kopií židle Komfort, prodávaných pod názvem Premier, navíc skutečně zajišťuje deklarovanou nosnost i životnost, a to díky masivnímu vyztuženému uchycení silně namáhaného opěráku. Právě toto místo je často nejslabším článkem těch nejlevnějších židlí, přičemž je tato závada prakticky neopravitelná. Samozřejmostí pak je kompletní nabídka náhradních dílů a doplňků, které ke kancelářské židli ADK Komfort nabízíme.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.