Prima magazín

Vydáno: Autor: Nikol Blahová

Díky hřejivým doplňkům se k vám domů pochmurné počasí nedostane

Podzimní počasí je opravdu nevyzpytatelné. Zatímco jeden den si užíváme teplých doteků slunečních paprsků, další den je nebe studeně zatažené a padají z něho obrovské dešťové kapky. A právě v těchto dnech se i k nám domů pomalými krůčky vkrádá pochmurno a sychravo, které způsobuje, že je nám pocitově mnohem chladněji a dokonce i naše nálada postupně klesá k bodu mrazu. Zastavte to, dokud ještě můžete - máme skvělé tipy, jak se doma zahřát a nepustit sychravé počasí za dveře!

Svíčky jsou prostě klasika

Co by to bylo za podzim, bez zapálených svíček? Určitě se shodneme na tom, že právě v tomto období je pálení svíček jakousi klasikou, na kterou nedá dopustit většina z nás. Věřte tomu nebo ne, ale i pohled na drobný plamínek plápolající svíčky dokáže pocitově zahřát a polaskat na duši. Tak to schválně zkuste - pokud vsadíte na vonnou svíčku, nejenže se zahřejete, ale ještě si to doma krásně provoníte. Postavit si je můžete kamkoli - na poličku v obýváku, na noční stolek vedle postele nebo na jídelní stůl v kuchyni.

Deky a přehozy

Není nic příjemnějšího, nežli se po náročném dni k večeru natáhnout na gauč, přehodit přes sebe měkoučkou deku a vychutnat si oblíbený seriál v televizi. Jestliže i vás taková představa láká, nezapomeňte mít po ruce buď hřejivou deku, nebo nějaký na dotek příjemný pléd, který může přes den plnit roli dekorace a v případě potřeby vás zahřát.

Měkoučké pufy

Znáte pufy? To jsou takové ty roztomilé pletené taburetky, které jsou v našich domácnostech k vidění stále častěji. Nejenže se na nich dá pohodlně sedět, ale díky svému materiálu a provedení patří mezi hřejivé doplňky, které vám dokážou dodat pocit, že je doma příjemně útulno.

Další bytový textil

S bytovým textilem si lze v domácnosti skvěle vyhrát, o čemž jsme vám již psali v jednom z našich předchozích článků. A za naším tvrzením si stojíme. Pochmurné počasí můžete vyhnat i z kuchyně a to třeba za pomoci barevných utěrek nebo měkoučkých podsedáků na židle. A co třeba heboučké ručníky v koupelně? I ty dokážou zahřát a zpříjemnit den!

Náš blog tvoří Nikol. Článek pro Vás napsala Nikol. Jsem milující maminkou malé princezny a zároveň nadšený pisálek, který našel svůj správný směr v psaní textů. Nejčastěji mě najdete u notebooku s prsty na klávesnici. Nejraději měním myšlenky ve slova, skládám věty, tvořím texty. Pokud u sebe zrovna nemám notebook, zapisuji texty do mobilu nebo se vracím ke staré dobré technice: tužce a papíru. Žádný styl psaní mi není cizí, protože všechny v sobě mají nějaké kouzlo. Jsem ráda, že mohu prostřednictvím svých článků předat čtenářům nejen zajímavé informace, ale vždy i kousek sama sebe.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz