⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Jak zařídit kancelářské prostory podle Warrena Bricknella

Věděli jste, že kancelář, která je vybavena od nesprávných židlí až po fluorescenční osvětlení, může mít negativní dopad na výkon, náladu a efektivitu zaměstnanců? V dnešní době je velmi důležité mít kancelářské prostory vybaveny podle potřeb vašeho podnikání a tím zároveň zvýšit výkon zaměstnanců. To je jeden z hlavních důvodů, proč je design a vybavení tak důležité pro naši schopnost pracovat pozorněji a kreativněji.

Jak zařídit kancelářské prostory podle Warrena Bricknella

Jak již zmínil úspěšný podnikatel a ředitel společnosti Dale Office Interiors, Warren Bricknell: ‘’Vybavení a tvoření různorodého prostředí v jedné kanceláři, vnáší do našich prostorů obrovskou flexibilitu, zdraví, kancelářské vybavení, prostory kde najdete soukromí, zasedací místnosti a někdy dokonce i herní prostory, mohou pomoci zaměstnancům, aby pracovali co nejlépe. Je to o tom, že máte možnosti, které vyhovují vám i vašim pracovním úkolům.

• Pojďme si tedy blíže představit, jak efektivně vybavit a navrhnout vaše kancelářské prostory podle Warrena Bricknella.

Vymezte prostor pro relaxaci

Vymezení místa v kancelářských prostorech pro relaxaci, kam každý ze zaměstnanců může uniknout od stresu, mohou sloužit mnoha účelům. Například obědová místnost, neformální zasedací místnost, prostor se sedacími vaky, nebo dokonce místnost s masážními křesly. Tyto prostory pomůžou uvolnit napětí. V dnešní době lidé skutečně vyhledávají zaměstnání, kde by si odpočinuli, ‘’ řekl Bricknell. ‘’ Tyto relaxační prostory můžou být v různých barvách, zařízení i velikostech, aby umožnily zaměstnancům cítit se pohodlně a naučit se lépe spolupracovat.

Přirozené světlo

Pokud vybíráte kancelářské prostory, volte raději ty s velkými okny. Existuje několik důvodů, proč se lidé cítí být šťastnější při přírodním, jasném a slunečním světle. Jedním z těchto důvodů je snížení ospalosti a pocit uvolnění. Výzkumy ukázaly, že zaměstnanci s dostatkem denního světla, zaznamenali až pětiprocentní zvýšení produktivity.

Kancelářské křesla a židle

Konejte svou práci lépe a efektivněji se správnou kancelářskou židlí. Kvalita a pohodlí tohoto kancelářského nábytku ovlivňuje v nemalé části zdraví a produktivitu. Dobrou kancelářskou židli vyberete, pokud bude mít podporu dolní části zad, ale také nastavitelnost výšky sedáku, područek a sklon opěradla. Tyto čtyři základní a hlavní funkce, působí preventivně proti nepříjemnému onemocnění zad. Připravili jsme pro vás nabídku komfortních kancelářských židlí, kterou si můžete prohlédnout zde.

Kousek přírody v interiéru

Kancelářské prostředí působí na mnoho lidí velmi únavně, studeně a nepřírodně. Zavěšení závěsných truhlíku se zelenými květinami na zeď, působí svěžím a přírodním dojmem, který podpoří efektivitu zaměstnanců, odolnost vůči stresu a výkonnost. Rostliny v interiéru mají pozitivní vliv na náladu a zdraví člověka. Velmi vhodnou volbou kancelářských rostlin jsou okrasné traviny, dracena, kapradiny a břečťany. Tyto rostliny také velmi dobře zavlažují a čistí vzduch. Tento trend s kouskem přírody v interiéru nabývá na popularitě a to zejména v místech kde příroda není lehce dosažitelná.

Nezapomínejte na pořádek

Každý z nás při příchodu do práce, odkládá své kabáty, nebo tašky přes opěradlo své kancelářské židle. Nejenže je tento způsob odkládání osobních věcí neestetický, ale i nepohodlný a rozptylující. Šatní skříně nemusí být umístěné pouze mimo kancelářské prostory, ale i přímo v kanceláři. Existuje mnoho designových skříní, kterými lze rozdělit velké prostory a připravit tak pro zaměstnance soukromí prostor. Mezi tento nábytek patří velmi oblíbené a esteticky navržené kovové šatní skříně. Tento kovový a decentní nábytek se bude skvěle vyjímat uprostřed místnosti každého stolu, doplněnými živými rostlinami na pojízdném vozíku. Šatní skříně z kovu jsou vyrobené z odolného materiálu, který zajistí po dlouhou řadu let funkčnost i moderní design.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.