Prima magazín

Vydáno: Autor: Nikola Klementová

Také se vám zdá nemožné přimět děti, aby si po dlouhých hodinách strávených ve škole, sedly a dělaly domácí úkoly? Jenže co dělat! Domácí úkoly jsou přidělené k tomu, aby si každé dítě samo procvičilo to, co se během uplynulého dne od učitelů naučilo. Z toho důvodu je domácí úkol velmi důležitou částí učení dítěte. A nejen kvůli dlouhému sezení ve škole, ale i kvůli neustálé stimulace moderních technologií může být složité udržet doma dítě soustředěné. Proto by každá domácnost s dítětem navštěvující základní školu, měla mít prostor bez rozptýlení, kde mohou děti připravit své domácí úkoly na druhý den.

Jaký je rozdíl mezi školním prostředím a domovem?

Každý den v pracovním týdnu sedí děti dlouhé hodiny na nepohodlných židlích s pevnými a tvrdými opěradly a sedadly. Každý rodič si jistě vybaví své dny ve škole a ty šíleně nepohodlné židle. Jak je známo, každá škola kupuje stoly a židle pro děti pouze za účelem užitečnosti a funkce, nikoli pro pohodlí. Aby bylo možné držet školu v provozu , je velmi důležité, aby byly židle omyvatelné. Za to doma bychom rádi, aby naše děti ze svých domácích úkolů něco měly a přinášely jim mnoho užitečného. Proto je pro děti důležité cítit se pohodlně a nehrbit se na tvrdé židli. K tomuto kroku může pomoci domácí kvalitní, ergonomická židle, která se stane ideálním řešením pro lepší soustředění školních dětí při psaní domácích úkolů. Zatímco některé židle jsou konstruované tak, aby byly pohodlné a splnily dokonalý vzhled, jiné jsou navržené tak, aby poskytovaly dokonalou podporu a zvýšily soustředěnost dětí i dospělých. 

Ergonomická židle, která je nejlepší volbou pro děti

Při samotném výběru by měla židle splňovat určitá kritéria, kterými jsou řádné opěradlo s vytvarovanou bederní částí a hlavně nastavitelnost výškou sedáku. Právě takovou židli vám na primažidle.cz můžeme nabídnout. Jedná se o ergonomickou židli Nemo v černo - červené barvě čalouněnou pomocí eko kůže, perforované eko kůže a membránovou tkaninou. Židle je vybavená mechanismem Tilt, který je velmi populární a oblíbený jak mezi dospělými, tak i dětmi. Díky tomuto oblíbenému mechanismu lze velmi jednoduchým způsobem nastavit výšku sedáku, ale i oblíbené houpání, či blokaci houpání v určité poloze. Což je ideální pro děti, které rády čtou knihy. 

Ergonomická židle je užitečnou investicí

Rok od roku bude vaše dítě trávit více času nad učením se do školy. Proto bude kvalitní a ergonomická židle přínosnou investicí do vzdělání vašeho potomka. S koupí takové židle se nemusíte v průběhu dospívání starat o nákup dalšího nábytku, které bude vhodné pro aktuální věk a postavu dítěte. Židle Nemo bude svou konstrukcí a mechanickými vlastnostmi ideální pro malé i dospívající dítě.

 

Náš blog tvoří Nikola. Článek pro Vás napsala Nikola. Jmenuji se Nikola K. a jsem nezávislým copywriterem a redaktorem pro mnoho internetových magazínů. Miluji slova a hraní s nimi. Pokud se zrovna nevěnuji své kouzelné malé dceři, píši různorodé články. Psaní článků se stalo mou vášní, stejně jako cestování a má skvělá rodina.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2021 primazidle.cz