🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Nižší cena u nás neznamená nižší kvalitu

Na trhu existuje už tisíce druhů židlí, ale jak vybrat přesně tu správnou pro vás, a nezaplatit za ni balík? Stačí si vybrat jakoukoli levnou židli k počítači z naší ucelené nabídky, kterou jsme sestavili tak, aby si vybral opravdu každý.

Pod levnou židlí k počítači si většina lidí představí nepohodlnou látkovou židli, s nízkým opěrákem a malým sedákem. Židli, na které se kvůli minimální ergonomii, už po půl hodině nebude dát vydržet sedět. Jednoduše řečeno levnou židli k počítači, která skončí nepoužívaná v koutě místnosti, jelikož důsledkem jejího používání budou pouze bolavá záda, namísto požadovaného odpočinku a uvolnění.

Nic z toho však nezažijete u levných židlí k počítači z naší nabídky. Do nabídky jsme totiž zařadili židle s promyšlenou ergonomií, s područkami, prostorným sedákem, a dokonce i s opěrkou hlavy. Provedení se také meze nekladou, najdete zde židle v provedení eko kůže, tkaniny nebo dokonce i levné síťované židle k počítači.

Pokud hledáte nadčasovou elegantní židli, která bude zároveň praktická a pohodlná, je levná židle ADK Edge Plus tím pravým pro Vás. Díky svému elegantnímu, avšak velice originálnímu designu, který je specifický ostrými hranami, se stane centrálním prvkem Vaší kanceláře. Dalším specifikem této levné židle k počítači, je její čalounění. K čalounění je použita velice kvalitní eko kůže, která však na první pohled připomíná přírodní kůži, a to díky svému lesklému a hladkému povrchu. Tím však výhody této židle nekončí, stoprocentně uvítáte také vysokou opěrku hlavy a polstrované područky.

Jste zastáncem spíše jednodušších provedení a prodyšnějších materiálů? Levná židle k počítači ADK Factory splňuje vše, co hledáte. Přední výhodou této židle je síťované provedení, které bude výhodou především v parných dnech, kdy Vám díky své prodyšnosti poskytne příjemné odvětrávání. Důležitým prvkem této židle, je i její ergonomické provedení v bederní části, které Vám poskytne oporu během několika hodinového sezení.

Při hledání optimální židle hledíte spíše na pohodlí a uvolnění, které Vám poskytne? Tím pravým pro Vás bude levná židle ADK Raptor. Předním prvkem této židle je její logicky promyšlené ergonomické provedení. Židle disponuje bederní opěrkou a pěnovou výplní v okrajové a hlavové části opěrky zad, vše proto, aby poskytla co největší uvolnění páteři. Pohodlí poskytnou také čalouněné područky, které dopřejí úlevu Vaším rukou.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.