🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Okořeňte vaši kuchyň pomocí barových židlí

Hledáte nějaké zpestření kuchyně, kvůli kterému nemusíte provádět stavební úpravy? Možná barové židle s barovým pultem či ostrovem budou skvělým doplňkem pro vaši kuchyni. Zejména ty dřevěné mohou být velmi všestranné a hodící se jak do moderního, tak tradičního stylu. Stanou se chloubou vaší kuchyně, kterou barové židle učiní mnohonásobně lepší a užitečnější. Kuchyně je uznávaným prostorem ve vaší domácnosti, proto na ní nešetřete a vybavte ji k dokonalosti.

Jaké výhody mohou mít barové židle?

Osobitost a styl - S barovými židlemi vnesete do kuchyně styl a osobitost. Navíc jej můžete doplnit jakýmkoliv interiérovým stylem. Skandinávský, tradiční, moderní, industriální? Ano, kombinovat je můžete s každým stylem. Na primažidle.cz  najdete barové židle různých tvarů, stylů s ohromujícím a osobitým vzhledem.

Pohodlný nábytek - Myslíte, že se pleteme? Že barové židle nemohou být také pohodlné? Tak to s vámi musíme nesouhlasit, protože například taková barová židle H - 69 s ergonomickým tvarováním, čalouněním a moderním designem, nabídne nejen dokonalý vzhled, ale i náležitou pohodlnost. Navíc jsou barové židle lehké, takže pokud bude potřeba kolem umýt zem, nebo se chystáte na renovaci, můžete je jednoduše přenést.

Nastavení výšky sedátka - Většina barových židlí mají ve své výbavě nastavení výšky, což je ideální pro vysoké lidi, ale i pro ty vzrůstově menší. Díky této funkci mohou židle využívat i menší děti. Kromě toho, že si jednoduše nastavíte výšku sedáku, můžete židli po každém použití zasunout pod barový stůl a tím ušetříte podlahový prostor pro pohodlné procházení.

Různé tvary a styly barových židlí - Na primažidle.cz můžete najít i takové barové židle, jenž budou vyhovovat potřebám a požadavkům každého spotřebitele. Naše židle najdou své uplatnění jak v kuchyni, tak i v obývacím pokoji, kde je umístěn barový pult. Vybírat můžete podle stylu, ale i materiálu. K dispozici máte barové židle vyrobené ze dřeva s polstrovaným podsedákem, nebo židle s designem křesla, které jsou velmi pohodlné či s jednoduchým vzhledem pro minimalismus. Věříme, že každý si vybere svou oblíbenou židli pro stávající nebo oblíbený interiérový styl.  

Barové židle nejsou jen pouhým kusem nábytku, ale také nábytkem, který doplní váš interiérový styl. Uvedené výhody výše, dělají z barové židle dokonalý kus nábytku, jenž poskytuje pohodlnější a přátelštější pocit v prostředí.

Vybírat můžete židle podle svých představ i finanční stránky.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.