⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Přemýšlet při navrhování kanceláře má svůj význam

Moderní a dobrý design zapůsobí na každého - především pokud jde o kancelářské prostředí. Abyste dokázali zajistit vysoké standardy na pracovišti, bude potřeba splnit různé kritéria. Což se týče především jednoho kusu nábytku a tím je - kancelářská židle.

Jistě víte, že první dojem je velmi důležitý. Uvědomte si, že člověk potřebuje pouhou desetinu vteřiny na to, aby si vytvořil první dojem z prostředí. Takže, v této krátké době člověk dokáže vyhodnotit prostředí a rozhodne, zda se jeví jako atraktivní, důvěryhodné nebo sympatické a také naopak. A nejen to, člověk se rozhodne, zda se v dané místnosti cítí dobře a zda chce zůstat nebo také odejít. Kancelářské prostory slouží jako reklama určité firmě a v nemalé míře přispívají k jejímu úspěchu. 

Speciálně navržené židle jsou víc než jen design

Kanceláře, které jsou ochotné investovat do designu, jsou označovány jako moderní společnosti s patřičnou kreativitou a inovací. Ve všech takových oborech spojených s kanceláří, které mají kvalitní a designový nábytek, zdůrazňují své osobité zázemí a kvalitní společnost, jež by měla být základem a ukazatelem důvěryhodnosti. Proto jsou kancelářské židle obzvláště důležité - ať už v konferenčních místnostech či v kancelářích. Myslete na to, že s žádným jiným nábytkem návštěvníci, klienti ani obchodní partneři nepřijdou do tolik přímého kontaktu, jako s kancelářskou židlí.

Dobře navržená židle? Která to je?

Dobře navržená židle oplývá charakterem a nemusí dominovat zbytku místnosti, protože je lehce přizpůsobitelná. Proto jsou síťované židle pro svůj vzhled ideální pro kancelářské prostory, které jsou plné světla. Na druhou stranu speciálně navržené, tmavé židle přináší důstojnější atmosféru, což znamená pro firmu vyšší postavení a důvěryhodnost.   

Některé společnosti naopak přikládají velký důraz při výběru velkého nábytku a šetří na kancelářských židlích. Což velmi snižuje profesionální dojem.

Klíčový design a funkce

Možná vás zmateme, ale dokonalý design není pouze otázkou vzhledu. Vždy také musí být přítomny určité “niterné hodnoty” - technické funkce, materiály, které budou dokonale kombinovat estetiku. Stále je také potřeba myslet na to, že dobře navržená židle intuitivně podporuje větší zapálení pro práci. Pokud pořídíte do kanceláře kancelářské židle s dokonalým designem a funkčností, které jdou velmi jednoduše ovládat, uživatelé jej zajistí ocení.  

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.