🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Vybíráme jídelní židle podle stylu

Obědvat u konferenčního nebo jídelního stolu? Sejděte se s rodinou u jídelního stolu a usaďte se na jídelní židle, na kterých si nebudete mačkat břicha při jídle. Pokud inovujete nebo rekonstruujete kuchyni, poradíme vám, jakými židlemi oživíte interiér.

S rodinou a přáteli u jednoho stolu

Sejděte se s rodinou či přáteli u jídelního stolu a užijte si společný čas u dobrého jídla. Zjistěte s námi, na jakých jídelních židlích se vám bude dobře sedět. Díky našim tipům se k vám návštěvy budou rády vracet.

1. Černé židle do moderního interiéru

Výrobci moderních židlí se zaměřují na materiály a design. Moderní židle ale nejsou jen na okrasu: musí být hlavně pohodlné a bytelné. Inovujte interiér černými jídelními židlemi, které kombinují kovové prvky se dřevem. Určete zasedací pořádek a vyprávějte si s rodinou, jaký jste měli den.

2. Ratanové židle do rustikálního interiéru

Milujete přírodní materiály? Vyčarujte doma atmosféru, která vás přiblíží k přírodě. Vyplňte prostor kolem jídelního stolu ratanovými jídelními židlemi, které můžete podle potřeby přesunout na zahradu, do pracovny nebo obývacího pokoje.

3. Šedé židle do elegantního interiéru

Interiéry s elegantními prvky se neobejdou bez elegantního nábytku. Pořiďte k jídelnímu stolu šedé jídelní židle s prošívaným sedákem a opěradlem. Čalounění z eko kůže dodává židlím nadčasový vzhled.

4. Bílé židle do klasického interiéru

Nemusíte moderní, minimalistický ani rustikální styl? Na první pohled byste si mohli zamilovat bílé jídelní židle z masivního dřeva a s polstrovaným čalouněným sedákem. Bílá konstrukce židlí rozzáří prostor kolem každého jídelního stolu.

Jídelní sety pro harmonii v interiéru

Chcete koupit jídelní stůl s židlemi v jednotném designu? Řešením jsou jídelní sety, které se skládají ze stolu a jídelních židlí nebo rohové lavice. Jídelním setem dotvoříte harmonické prostředí v kuchyni. Jídelní židle by ale neměly být těžké, aby je zvládly odsunout i děti.

Nastavitelné barové židle k jídelnímu stolu

Máte barové židle spojené s bary, kavárnami a restauracemi? Představte si, jak by barové židle vypadaly skvěle v kuchyni nebo v obýváku u domácího baru. Některé barové židle mají nastavitelnou výšku, a tak je můžete přisunout ke každému stolu.

Ať už si chcete koupit šestimístný stůl s židlemi, jídelní set nebo designové jídelní židle, myslete na to, že nábytek musí zapadnout do interiéru místnosti.

Pokud si stále nevíte rady, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis na info@primazidle.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a zodpovíme Vaše dotazy.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.