🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Vybíráte dětskou židli? Představíme vám naše tři top!

Každá dětská kancelářská židle by měla být speciálně navržena tak, aby splňovala veškeré potřeby, bezpečí, také pohodlí, a aby dokázala udržet pozornost i u těch nejmenších. Stejně jako my dospělí potřebujeme kancelářskou židli pro více druhů aktivit i děti potřebují mít svou kancelářskou židli k tomu, aby ji mohly využít při vytváření nádherných výrobků, učení, psaní úkolů a mnoho dalšího. Všechny tyto dětské činnosti vyžadují soustředěnost a maximální pohodlí, proto bude důležité nejen školnímu dítěti, ale i předškolnímu pořídit správnou dětskou židli, která bude bezpečná, pohodlná a udrží maximální soustředěnost.

Výhodný nákup online na primažidle.cz

Hledání správné dětské židle online na primažidle.cz je ve skutečnosti velmi lehké. Máme pro vás několik nejen designově krásných, ale i kvalitních a zdravotně bezpečných židlí za skvělé ceny, které nabízejí mnoho funkcí. Nejdříve je ale zapotřebí si uvědomit, kolik času denně tráví vaše dítě sezením na kancelářské židli. Pokud každý den stráví dítě několik hodin u stolu, bude lepší pořídit nastavitelnou židli s více funkcemi. Pokud dítě sedí u stolu méně než dvě hodiny, postačí židle se základními funkcemi. Níže jsme připravili tři dětské židle, které odpovídají každému požadavku.

Dětská židle Dingo

Jednoduchý design židle Dingo dokáže zpestřit každý dětský pokojíček a podpořit zdravé sezení. Díky neutrálnímu, jednoduchému designu a plynovému pístu, který zvedne židli až o 12 cm, bude židle sloužit po mnoho let. Opěrák dětské židle je vyroben pomocí síťového výpletu s pevně zabudovanou zádovou opěrkou, která je velmi důležitá pro pohodlné, ale i zdravé sezení a udržení pozornosti při učení či psaní úkolů. Čalouněný sedák je zhotoven pomocí membránové tkaniny, jenž podpoří správnou cirkulaci vzduchu i v teplém období. Židli lze objednat i v jiném barevném provedení jako je růžová, černo - šedá a fialová. 

Dětská židle Kubus

Pokud bychom měli vybrat nejpohádkovější dětskou židli, byl by to právě tento model. Dětská židle Kubus s motivem oblíbené pohádky s medvídkem Pú, rozveselí každý dětský pokoj. Přitom je velmi praktická a za danou cenu nabízí vynikající úroveň komfortu i ergonomie. V neposlední řadě potěší také kvalitou a robustností materiálů. Opěráku samozřejmě nechybí anatomické prohnutí v bederní oblasti, podporující správný tvar páteře u dítěte bez nechtěného hrbení a následného přetěžování spodní části zad.  Sedák je bohatě polstrovaný a příjemně měkký. Židle má kolečka potažená gumou vhodná pro jakýkoliv povrch. Při správné a pravidelné údržbě, budou kolečka odvádět svou práci dlouhou dobu. 

Dětská židle Storm

Moderní a designově řešená židle Storm, bude skvělým společníkem pro dítě k delšímu sezení. Židle pro velké i malé školáky! Velice originální design židle Storm přenese do prostoru dětského pokoje sportovního ducha, a proto je ideální pro nadšence sportovních aut nebo vozů Formule 1. Pokud dítě rádo hraje počítačové hry, nemusíte mít strach z možného hrbení zad a následného křivení páteře. Výšku sedáku lze snížit či zvýšit - to ovšem záleží na výšce dítěte. Dbejte na to, aby mělo dítě správnou výšku sedáku. Jak ji poznat? Velmi jednoduše. Pokud má dítě mezeru na prst mezi stehnem a přední částí sedáku, je tedy vše v pořádku. Židle je čalouněná eko kůží. 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.