Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Vybíráte dětskou židli? Představíme vám naše tři top!

Každá dětská kancelářská židle by měla být speciálně navržena tak, aby splňovala veškeré potřeby, bezpečí, také pohodlí, a aby dokázala udržet pozornost i u těch nejmenších. Stejně jako my dospělí potřebujeme kancelářskou židli pro více druhů aktivit i děti potřebují mít svou kancelářskou židli k tomu, aby ji mohly využít při vytváření nádherných výrobků, učení, psaní úkolů a mnoho dalšího. Všechny tyto dětské činnosti vyžadují soustředěnost a maximální pohodlí, proto bude důležité nejen školnímu dítěti, ale i předškolnímu pořídit správnou dětskou židli, která bude bezpečná, pohodlná a udrží maximální soustředěnost.

Výhodný nákup online na primažidle.cz

Hledání správné dětské židle online na primažidle.cz je ve skutečnosti velmi lehké. Máme pro vás několik nejen designově krásných, ale i kvalitních a zdravotně bezpečných židlí za skvělé ceny, které nabízejí mnoho funkcí. Nejdříve je ale zapotřebí si uvědomit, kolik času denně tráví vaše dítě sezením na kancelářské židli. Pokud každý den stráví dítě několik hodin u stolu, bude lepší pořídit nastavitelnou židli s více funkcemi. Pokud dítě sedí u stolu méně než dvě hodiny, postačí židle se základními funkcemi. Níže jsme připravili tři dětské židle, které odpovídají každému požadavku.

Dětská židle Dingo

Jednoduchý design židle Dingo dokáže zpestřit každý dětský pokojíček a podpořit zdravé sezení. Díky neutrálnímu, jednoduchému designu a plynovému pístu, který zvedne židli až o 12 cm, bude židle sloužit po mnoho let. Opěrák dětské židle je vyroben pomocí síťového výpletu s pevně zabudovanou zádovou opěrkou, která je velmi důležitá pro pohodlné, ale i zdravé sezení a udržení pozornosti při učení či psaní úkolů. Čalouněný sedák je zhotoven pomocí membránové tkaniny, jenž podpoří správnou cirkulaci vzduchu i v teplém období. Židli lze objednat i v jiném barevném provedení jako je růžová, černo - šedá a fialová. 

Dětská židle Flyer Paris

Designová dětská židle Flyer paris bude velmi vhodná pro starší děti - kluky i holky. S nádherným vzorem židle dokáže rozjasnit každý teenagersý pokoj. Starší děti milují moderní designy, vzory, nápisy či obrázky cizích nejznámějších měst, proto jsme si jistí, že s židlí Flyer zajisté uděláte radost. Židle má dokonale tvarovaný opěrák z pevného rámu vyplněného síťovinou, který zajistí správné držení páteře u dítěte bez nechtěného hrbení a následného přetěžování spodní části zad.  Sedák je polstrovaný membránovou tkaninou bílé barvy. Židle má plastová kolečka vhodná pro jakýkoliv povrch. Při správné a pravidelné údržbě, budou kolečka odvádět svou práci dlouhou dobu. 

Dětská židle Nemo

Moderní a designově řešená židle Nemo, bude skvělým společníkem pro dítě k delšímu sezení. Ergonomicky tvarovaný sedák i zádový opěrák s bederní podpěrou, udrží tělo dítěte ve správné poloze. Pokud dítě rádo hraje počítačové hry, nemusíte mít strach z možného hrbení zad a následného křivení páteře. Díky správným tvarům bude židle kopírovat tělo dítěte a bederní opěrka odlehčí spodní část zad. Výšku sedáku lze snížit či zvýšit - to ovšem záleží na výšce dítěte. Dbejte na to, aby mělo dítě správnou výšku sedáku. Jak ji poznat? Velmi jednoduše. Pokud má dítě mezeru na prst mezi stehnem a přední částí sedáku, je tedy vše v pořádku. Židle je čalouněná eko kůží s perforovanou eko kůží. 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.