Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Vybrali jsme pro vás správné židle do konferenční místnosti

Poradíme vám, na co myslet při nákupu konferenčních židlí, a které židle budou ideální pro produktivní zaměstnance, kteří budou odvádět kvalitní práci.

Vybavení konferenční místnosti není pouze o designu, ale také o pohodlnosti a trvanlivosti nábytku. Je potřeba brát pořádný zřetel při výběru konferenční židle, protože každý šéf jistě chce, aby se všichni, kteří používají konferenční místnost, soustředili, odolávali rozptýlení a především byli produktivní - právě židle mohou ovlivnit tyto aspekty. A věřte tomu nebo ne, ale stoly a židle hrají hlavní roli v tom, jakým způsobem, a jak efektivně probíhají veškeré schůze a porady. Jenže jak si vybrat v tom velkém množství konferenčních židlí? Jaké vlastnosti by židle měly mít? Níže vám na tyto otázky odpovíme.  

Pohodlnost

Jistě už víte, že správné ergonomické židle pomohou odvádět lidem v kanceláři lepší práci. Ale věděli jste také, že to stejné platí i o židlích pro konferenční místnosti? Ergonomické židle zvyšují pohodlí, snižují bolesti zad, znecitlivění nohou a jiné zdravotní potíže. Navíc jsou lidé využívající tyto židle více soustředění. Ve vaší konferenční místnosti nemusí být jednoduché čalouněné židle, které jsou těžké a navíc nejsou ergonomicky tvarované. Lze vybrat za příznivou cenu i takové, které jsou ergonomicky tvarované a maximalizují hodnotu sezení.

Nastavitelnost

Neodmyslitelnou součástí ergonomie je i nastavitelnost. Poohlédněte se po takových přizpůsobitelných židlích, které lze každý den nastavit pro jiné tělo. Což znamená takové, u kterých můžete nastavit výšku, aby vyhovovala různým lidem, ať už malým či vysokým.

Vzhled

Estetika není rozhodujícím aspektem, ale v dnešní době, kdy je opravdu ohromný výběr konferenčních židlí, si můžete vybírat. A potom se tedy estetika může pro vás stát rozhodujícím aspektem. Můžete vybírat takové židle, které lahodí vašemu vybranému stylu, které učiní vaší konferenční místnost atraktivní a příjemnou. Jen vám doporučujeme nenechávat se strhnout dnešní moderní dobou a vybrat takové židle, které jsou krásné jak barevně tak materiálově a zároveň jsou ergonomické a bezpečné pro zaměstnance. 

 

Materiál

Pokud se chystáte investovat do nového nábytku, doporučujeme investovat do kvalitních materiálů, které vydrží zkoušku času. I když se vám tyto židle mohou jevit jako dražší, věřte, že vaše investice se vám několikanásobně vrátí. Při nákupu se ohlížejte po materiálech, které se snadno čistí a budou dlouhou dobu atraktivní a pohodlné. Doporučujeme židle z eko kůže.   

Snadný pohyb

Pokud plánujete strategické schůzky, kde je zapotřebí, aby lidé vzájemně spolupracovali, jistě bude ideálnější pořídit konferenční židle s kolečky. Lidé se tak nemusí složitě zvedat a odsunovat židle. Jednoduše se mohou otočit tam, kam potřebují, což navíc ušetří mnoho času.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.