🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Vytvořte takový prostor, který bude fungovat pro každého zaměstnance

Víte, že správně vytvořený pracovní prostor může změnit pohled a celkový výkon zaměstnanců? Podle 9 z 10 pracujících v kancelářském prostoru přiznalo, že se každý den setkávají alespoň s jedním aspektem, který činí jejich pracovní dobu nepříjemnou. Zajisté vám na vašich zaměstnancích záleží, a pokud se tyto nepříjemné věci dějí u vás, budete chtít své kancelářské prostory změnit. Jak to udělat vám v dnešním článku prozradíme.

Zapracujte na flexibilitě kanceláře

Jedním z nejčastějších problémů bývá nepříjemné a nepohodlné pracovní místo. Kancelářská židle, která není určená pro delší sezení, způsobuje nepohodlí, únavu a bolesti zad, tudíž zaměstnanci nemohou odvádět tak kvalitně provedenou práci, jak byste si představovali. Chcete-li tyto negativní aspekty úplně anulovat, přidejte do kanceláře vyšší flexibilitu. A to pomocí správné ergonomické židle, ať už kožené či nějaké speciální židle a výškově nastavitelných stolů, zajistíte mnohonásobně vyšší flexibilitu a vyhovíte individuálním potřebám těla každého zaměstnance. Dále přemýšlejte nad možností pohybu zaměstnanců. Jestliže budou mít prostor k protažení několikrát během pracovní doby, zlepšíte jejich zdraví a také produktivitu.

Oddechová místnost

Popřemýšlejte, zda do vaší kanceláře lze začlenit prostor, kde budou moci zaměstnanci odpočívat. Takový prostor by mohl být například v konferenční místnosti. Bude stačit, když ke zdi umístíte například několik sedacích vaků, jenž si každý bude moci vzít a umístit kolem konferenčního stolu. Díky tomuto způsobu se lidé mohou ve vaši kanceláři cítit příjemně a lépe spolupracovat.

Nenahraditelné soukromí

Nejenže byste měli zajistit otevřené prostory pro všechny zaměstnance, ale naopak můžete zajistit prostory určené i pro soukromí. Například tichý prostor, jako je knihovna bude velmi ideální a navíc se dá využít i pro další vzdělávání v dané oblasti. Další klidovou, relaxační a oblíbenou možností podle vašeho prostoru je i wellness či posilovna. Tímto způsobem vyhovíte lidem, kteří se necítí dobře a chtějí po celodenním sezení protáhnout tělo.

Telecommuting - neboli práce z domu

Ne každá firma má takové možnosti, ale telekomunikace by se pro některé zaměstnance mohla stát velkou výhodou. Jestliže některý ze zaměstnanců onemocní, může využít této možnosti a vy tak zbytečně nezmeškáte práci, která má být za den splněna. Ovšem velmi také záleží na morálce a produktivitě, kterou dokážete vytvořit.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.