⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Znáte rozdíl mezi kancelářskou a herní židlí? Že ne?

Ptali jste se někdy sami sebe, jaký je vlastně rozdíl mezi kancelářskou židlí a herní židlí? Jestliže jste nezjistili odpověď, nyní vám ji prozradíme.

Bude lepší herní židle či kancelářská židle? Toť otázka velmi záludná, ale ihned vás uvedeme na pravou míru, protože obě židle mají své výhody i nevýhody, které vyjdou vstříc potřebám uživatele. Herní židle podpoří ergonomický design a mnoho dalších herních funkcí, kdežto kancelářské židle takovou možnost nemají, ale za to vám mohou nabídnout zvláštní funkce, sofistikovanost, ergonomii, dlouhodobé sezení a dokáží zvýšit produktivitu člověka.

  

Kancelářská židle

Když srovnáme kancelářskou židli s herní židlí, bude ta kancelářská méně výrazná a v jemnějších barvách. Obecně platí, že dobrá kancelářská židle s nastavitelnými područkami a sedákem, může být vhodná i pro hraní videoher, zejména pokud hrajete hry jen příležitostně a vaše židle vám slouží spíše pro pracovní účely.

Kancelářské židle jsou vlastně určené pro lidi, kteří tráví spoustu času u svého pracovního stolu. Součástí těchto židlí je ergonomie, bederní opěrka, opěrka pro hlavu a spoustu jiných možností, které snižují napětí, zdravotní potíže spojené s dlouhým sezením, únavu a zvyšují produktivitu. Moderní kancelářské židle také dokáží překvapit množstvím funkcí, designem, ale také dokáží vyhovět jakémukoliv rozpočtu. Pokud hledáte židli k práci i k občasnému hraní her, zajisté najdete tu správnou. Na primažidle.cz  nabízíme široký sortiment židlí a uvědomujeme si potřeby zákazníků, kteří chtějí mít ze své kancelářské židle zároveň i židlí pro hraní her. 

Herní židle

Herní židle se na první pohled designově liší od kancelářské židle. Design této židle je vždy navržen tak, aby bylo od pohledu jasné, že byl inspirován závodními tématy a velmi populárními videohrami. Nejen to, ale také jsou k dispozici v různých barvách s mnoha vestavěnými funkcemi a v různých stylech. Mezi jejich velké výhody patří pohodlný ergonomický design, který nejlépe využijete jak jinak, než při hraní her.  

V souhrnu lze tedy říci, že herní židle a kancelářské židle se mezi sebou liší designem a vlastnostmi. Kancelářská židle vás udrží ve vzpřímené a pohodlné pozici několik hodin, kdežto do herní židle můžete skoro “ulehnout” a hrát i dlouhé hodiny hry, což by asi nebylo úplně ideální pro kancelářské prostory. Pokud hledáte židli pro několika hodinové hraní her, jistě vyberte herní židli. Pokud hledáte židli, kterou lze použít jak do kanceláře i pro zábavu, vyberte kancelářskou židli jako je kancelářská židle Runner.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.