🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Zubní pasta - k čemu ji lze v domácnosti použít?

Zubní pasta - k čemu ji lze v domácnosti použít?

Když se řekne zubní pasta, většina lidí si už tak nějak automaticky představí čištění zubů. Právě k tomuto účelu jí přece nejčastěji používáme. Napadlo vás ale někdy, že je využití zubní pasty daleko pestřejší? Možná se budete divit, k čemu vám může být v domácnosti zubní pasta nápomocná!

Boty jako nové

Bílé tenisky jsou velice oblíbené, protože se dají nosit prakticky k čemukoli a navíc moc pěkně vypadají. Bohužel ale bílá barva více nežli kterákoli jiná přitahuje špínu, kdy se určitě shodneme na tom, že špinavé bílé kecky rozhodně nikoho neohromí. Ještě než se se svými oblíbenými bílými teniskami nadobro rozloučíte, povolejte na pomoc zubní pastu, se kterou boty potřete a vyčistěte navlhčenou houbičkou.

Nepříjemné bodnutí hmyzem

Štípance od otravného hmyzu jsou častým nešvarem především v letních měsících. Kdo z nás někdy neměl na těle minimálně jedno bodnutí. Jak je známo, kousnutí hmyzu nepříjemně svědí, což nás nutí si postižené místo často drbat a ve finále je to ještě horší. Zubní pasta vás zbaví nepříjemného svědění, zároveň pomáhá i zmírnit otoky.

Čištění stříbrných šperků

Podepsal se na vašich stříbrných špercích zub času a ony už nevypadají tak krásně, jako na začátku? Vyleštěte stříbrné šperky s menším množstvím zubní pasty a nebudete se stačit divit!

Netradiční leštění

Zubní pastu, se kterou si minimálně dvakrát denně čistíte zuby, můžete v domácnosti použít jako náhradu leštidla. Spolehnout se na něm můžete například tehdy, kdy budete chtít vyleštit obrazovku televize nebo třeba žehlící plochu vaší žehličky. Schválně to vyzkoušejte!

Pasta místo mýdla

Každý z nás určitě ví, jak nepříjemné je mít při vaření mastné ruce. Budete-li mít po ruce zubní pastu, jednoduše se mastných rukou zbavíte. Se zubní pastou tím pádem můžete vyčistit mastné povrchy.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.