🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Co by nemělo chybět v konferenční místnosti?

Konferenční místnost patří mezi nejdůležitější prostory ve firmě a zaslouží si moderní nábytek a digitální techniku. Zjistěte, jak účelně zařídit konferenční místnost. Známe odpověď na otázku, co by v ní nemělo chybět!

Zasedací místnost pro obchodní jednání i firemní porady

Zasedací či konferenční místnost přispívá k firemní kultuře a slouží pro uzavírání obchodů, týmové porady i školení zaměstnanců. Nenechte se zaskočit delším obchodním jednáním nebo celodenním školením a vybavte zasedačku kvalitním nábytkem. Celková atmosféra zasedací místnosti má rozhodující vliv na to, jak se v ní budou lidé cítit. Co v ní nesmí chybět?

1. Pořizujeme nábytek: od kancelářského nábytku po stolní sestavy

V obchodech seženete nábytek určený přímo do konferenčních místností, ale stejně dobře zvelebíte prostory variabilním kancelářským nábytkem.

Klasické stoly a stolové sestavy

Někteří prodejci vám navrhnou nábytek na míru: klasické stoly, které na sebe navazují, nebo stolové sestavy s požadovanou pracovní plochou. Podle vašich požadavků vám také dodají velký pracovní stůl, kam se vejde celý váš tým.

Čalouněné konferenční židle a křesla

Nepohodlné a levné židle zanechají v lidech špatný dojem. Vyřešte to následovně: postavte ke stolům měkké čalouněné, případně kožené konferenční židle a křesla.

 • Náš tip na pohodlnou konferenční židli: kompromisem mezi židlí a křeslem je konferenční křeslo ISO C4 v neutrální béžové barvě. Toto moderní křeslo vypadá elegantně, má ergonomický tvar a je odolné proti poškození.

Luxusní křesla pro náročné

Pracujete pro firmu, která obchoduje s významnými obchodními partnery, nebo máte nezaměnitelnou image firmy? Vybavte část konferenční místnosti dřevěnými stoly z masivu a stylovými klubovými křesly Cuba. Křesla na první pohled  zaujmou luxusním designem a kvalitním provedením.

2. Pořizujeme techniku: prošpikujte místnost technologickými vychytávkami

Do moderní konferenční místnosti potřebujete nejnovější techniku. Do čeho všeho byste měli investovat?

 • projektoru s držákem
 • promítacího plátna
 • dálkového ovládání
 • laserového ukazovátka
 • akustiky a ozvučení
 • notebooků na konferenční stoly
 • multifunkčních tiskáren
 • Wi-Fi sítě
 • zásuvek a průchodek pro připojení techniky
 • magnetické a popisovací tabule

3. Doplňky do zasedací místnosti: od kávovaru po psací potřeby

Nábytkem a technikou to nekončí. Zpříjemněte prostředí konferenční místnosti klimatizací, zatemňovacími roletami, živými rostlinami, upomínkovými psacími potřebami, papírovými bloky, kávovarem, čajovým setem a věšákem s odkapávačem na deštníky. V zasedačce umístěte na viditelné místo logo firmy, certifikáty a ocenění za firemní úspěchy.

S nábytkem v konferenční místnosti to nepřehánějte. Zasedačka by měla působit vzdušně a nábytek by neměl překážet v cestě. Zasedací místnost zvolte na strategickém místě a opatřete ji nápisem "Konferenční místnost". Podle potřeb sepište harmonogram, kdo ji může kdy využívat.

Tip: Pokud je již konferenční místnost správně zařízena, tak je důležité, aby setkání v ní probíhalo co nejefektivněji. Níže vám přinášíme pár tipů, jak vytvořit ten nejlepší meeting.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.