🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Co všechno se dá vyrobit z palet?

Co všechno se dá vyrobit z palet?

Výrobky z palet jsou v posledních letech stále oblíbenější. Představují originální a mnohdy i vkusné oživení domácnosti, pro kutily jsou zároveň příležitostí k ukojení jejich tvořivé povahy a pro milovníky dřeva naopak skvělou dekorací z oblíbeného materiálu. Co všechno se dá z palet vyrobit? Trochu inspirace jsme pro vás ukryli i do dnešního článku!

Konferenční stolek do obýváku

Obývací pokoj je často nazýván jako společenská místnost, která sdružuje rodinu pohromadě a slouží i jako zázemí pro návštěvy a hosty. Ne nadarmo právě zařízení tohoto interiéru věnujeme tolik času a dáváme si záležet na tom, aby nás hrdě reprezentoval. Z palet si proto můžete vyrobit originální konferenční stolek, k jehož výrobě toho příliš potřebovat nebudete. V závislosti na tom, jak vysoký stolek chcete, si připravte odpovídající počet palet, vhodnou barvu na dřevo, kterou palety natřete a navrch třeba kus skleněné desky.

Postel do ložnice

Postele z palet jsou čím dál častěji k vidění v našich ložnicích, kde okamžitě zaujmou roli dominujícího prvku. Chcete-li i vy do své ložnice vnést nádech originality, vyrobte si z palet konstrukci postele, kterou pro ještě lepší efekt můžete z vnitřní části ozdobit LED světýlky, což při jejich zapnutí vytvoří opravdu zajímavý a vkusný efekt. Nahoru stačí dát pohodlné matrace a místo pro spánek je rázem na světě!

Originální knihovna do čtecího koutku

Chtěli byste si doma vytvořit čtecí koutek? I v tomto případě můžete využít palety, ze kterých si lze vyrobit například knihovnu na vaše oblíbené výtisky! I v tomto případě si vystačíte třeba jen s barvou na dřevo, paletu pak stačí postavit užší stranou nahoru a její tzv. poličky využít pro uložení knih, případně i časopisů. Takový kousek se bude ve vašem čtecím koutku báječně vyjímat.

Netradiční bylinková zahrádka

Máte rádi bylinky? Pokud ano, pak je tento tip určený právě vám! Určitě nám dáte za pravdu, že nic nedodá vařeným pokrmům takový šmrnc, jako čerstvé bylinky, které si s láskou vypěstujete. Z palety si můžete vyrobit netradiční bylinkovou zahrádku, kterou můžete mít na zahradě, balkoně nebo třeba u doma. A pokud patříte mezi kutily, kteří rádi dodávají starým věcem nový vzhled, pak si tuhle proměnu zaručeně užijete!

 

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.