🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Klimatizace je spásou i vašeho domova

Klimatizace je spásou i vašeho domova

Zdravý domov, zdravý život. Dnešní doba je plná jedů. V potravě, rostlinách, věcech, oblečení i ve vzduchu, který neustále dýcháme. Neustále se zhoršující klimatické podmínky, zvyšující se počet odpadů a přeměna světa v tovární místo není pro životní prostředí nic dobrého. A tudíž ani pro nás ne. V domově strávíme opravdu hodně času. Téměř půl dne. A to už stojí za to, uvažovat nad tím, jak zpříjemnit a hlavně zkvalitnit atmosféru domu. Jak zajistit lepší klima uprostřed horkého léta jsme už psali, toto je návod jak si komfort zajistit po celý rok.

Jednoduchým, i když trošku nákladnějším řešením, je klimatizace. Ta nejen že vzduch vyčistí od škodlivin a zbytky prachu a pylu, ale v případě potřeby i vzduch ochladí nebo oteplí. Takže ji využijete po celý rok. Tato chytrá technologie je pro alergiky a astmatiky dnes už pomalu nutností. Výborně se hodí také do domácností, kde se vyskytují děti, senioři anebo i domácí zvířata.

Ohřejte sebe i partnera v koupelně

Pomocí klimatizace můžete upravit vzduch v jedné místnosti nebo rovnou v celém domě. Záleží, kde všude ji máte přivedenou. Jak to funguje? Vše je na jednoduchém principu. Předání tepla a energie.

Ve chvíli, kdy se budete rozhodovat, kterou klimatizaci zvolit, nejspíš si nebudete vědět rady. Je totiž třeba vzít v potaz mnoho faktorů. Jak často budete zařízení uvádět do chodu, poběží denně po celý rok nebo pouze přes letní a podzimní měsíce, na které světové strany jsou orientovány obytné místnosti a jaká celková objemová plocha bude klimatizována. Při zodpovězení nejen těchto otázek, si jistě zúžíte výběr. A konečné rozhodnutí, vždy můžete probrat s odborníkem.

Klimatizace:

  • Větrá – čerstvý přísun vzduchu
  • Chladí a vytápí – na požadovanou vnitřní teplotu
  • Čistí vzduch – pyl, prach, alergeny, roztoče
  • Ionizuje – nečistoty, bakterie, pachy
  • Zvlhčuje a vysouší – tedy v zimě a v létě

Svou roli hraje i cena. Nebojte se vyšších investic. Rychle se vám vrátí ve vašem pevném zdraví a celé vaší rodiny. A navíc budete mít jistotu, že jste koupili opravdu kvalitní kus. A vy se budete v pohodlí své pohovky těšit z čerstvého vzduchu.

Invertor není k zahození

V posledních letech došlo k modernizaci celého systému. Byl zabudován invertor, který mění výkon kompresoru. Za krátký čas tak lze vytopit místnost, protože jde vše řídit mezi 10 – 100 % výkonu. Díky tomu je vše méně hlučné, efektivnější, snížila se spotřeba energie a přístroje vykazují delší životnost.

Dnes lze tyto chladící jednotky ovládat pomocí ovládače či chytrého telefonu a tabletu. A to je víc než uživatelsky příjemné. Navíc je vše velmi jednoduché na obsluhu. A nemusíte se obávat, že by klimatizace „hyzdila“ váš interiér. Kryty jsou vyhotoveny ve velmi moderním pojetí a vybírat můžete z nepřeberného množství motivů. Jistě vyberete tak, aby ladila s nábytkem a doplňky celého interiéru.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.