🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Nejčastější Feng Shui chyby, které děláte ve svých domovech

Nejčastější Feng Shui chyby, které děláte ve svých domovech

Feng shui metody poskytují návod, který můžeme použít pro navození míru, klidu a pozitivní energie v domácnosti. Možná se vám tyto principy zdají složité, ale ujistíme vás, že naopak jsou jednoduché a velmi účinné. Pokud jste svůj domov přizpůsobili podle Feng shui, ale stále nepociťujete žádnou změnu, možná děláte nějakou z níže uvedených chyb. Ujistěte se, že pro každou metodu, máte správné řešení.

Špatné uložení postele, pohovky nebo jídelních židlí

Možná si toho nejste vědomi, ale abyste se cítili harmonicky podle metod Feng shui, měli byste mít pohovku, postel a židle natočené směrem ke dveřím. Část mozku, která řídí instinkty strachu, budou neustále v bdělosti a vy se tak budete cítit neklidně a rozptýleně. Ujistěte se, že váš nábytek tohoto typu, není otočený zády ke dveřím. Pokud ale nemáte jinou možnost, zkuste přidat zrcadla do místnosti, abyste vždy viděli směrem ke dveřím.

Špatně vyčištěný prostor

Mnoho lidí se bojí darovat či vyhazovat přebytečné věci, kvůli myšlence, která nám říká, že by se nám ona věc jednoho dne mohla hodit. Je velmi důležité vytvořit vzdušnost místnosti bez zbytečných věcí, které nepoužíváte předtím, než se rozhodnete uspořádat váš domov podle Feng shui. Nepořádek zatěžuje vaši energii a životní sílu. Darujte věci, které dlouhou dobu nepoužíváte a vyčistěte tak váš dům od zbytečností.

Velké obrazy a fotografie visící nad místem, kde sedíte

Zavěšené velké obrazy a spousty fotografií nad postelí či pohovkou a křeslem, jsou v nesouladu s principy Feng shui. Tato metoda zajišťuje pocit bezpečí ve vašem domě. Se spoustou těžkých fotografií a obrazů nad vaší hlavou, bude velmi těžké se cítit v bezpečí. Zkuste obrazům udělat prostor například kolem obývací stěny, nebo na zdi po vaší pravici.

Zaměřujete se na jeden záměr

Soustředíte se na přilákání finanční hojnosti, ale zaměřujete se pouze na bohatství gua, která má být praktikována v zadní levé části domu. Ale zřejmě zapomínáte na ostatní části, které vám také mohou přinést finanční bohatství. Veškeré metody Feng shui jsou propojené, proto se ujistěte, že nevkládáte svou pozornost pouze jedné části domu.

Uschlé rostliny ve vašem domě nebo na balkoně

Pokud chcete, aby váš domov byl plný života a radosti, zbavte se všech uschlých rostlin. Vždy se snažte rostlinky držet stále čerstvé a bez vrstvy prachu. Prach na květině může působit stejným dojmem jako ty uschlé. To stejné platí o umělých rostlinkách. Takzvané “mrtvé” květiny způsobují a vnáší do našich životů negativní energii. Nezapomínejte, že květiny by měly být stále čerstvé, vzkvétající, udržované a šťastné. Tímto způsobem zajistíte radost a život ve vaší domácnosti.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.