🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Nejlepší kancelářské židle roku 2020

Trendy v novém roce se netýkají pouze krásného kabátku či dokonalé pohovky, ale i kancelářských židlí. Jaké budou top pro rok 2020?

Hledáte nejlepší kancelářské židle pro rok 2020? Potom vám jistě náš seznam, který obsahuje některé z nejlepších kancelářských židlí pro nový rok, bude výhodou. A co je nejlepší? Zlepšíte si celkové držení těla a nakoupíte za lidskou cenu, která nezruinuje měsíční plat. Ovšem, existuje dlouhá řada pohodlných a vzhledově nádherných židlí, tudíž jsme pro vás sestavili několik nejlepších, které budou v následujícím roce nejpopulárnější.

Jak jsme se již dříve zmínili, v kancelářském prostředí člověk tráví relativně dlouhý čas, což není pro vaše tělo příliš velkým přínosem. Je tedy velmi důležité držet tělo ve správné poloze, proto jsme pro vás sestavili tento malý seznam, který vám pomůže s výběrem a zároveň budete mít možnost vybírat z kousků, které vévodí novému roku. 

Na co brát zřetel při výběru kancelářské židle

Židle by měla mít:

  • bederní opěrku pro správné držení horní části těla
  • loketní opěrky
  • možnost zvýšení či snížení sedáku

Tyto tři zmíněné kritéria, které by měly být součástí každé kancelářské židle, na které plánujete strávit více než dvě hodiny sezení denně.

Kancelářská židle Agen

Kancelářská židle Agen, bude nejlevnější židlí našeho seznamu. I když se jedná o relativně levnou židli, můžete si být jistí, že vás tento společník k pracovnímu stolu nenechá ve štychu a ještě k tomu s bolestmi zad. Moderní a jednoduchý design je perfektní i do rušných kancelářských prostorů, kde se na židli střídá více lidí, ale také do teplých kanceláří. Látka totiž umožňuje maximální provzdušnění, tudíž se v ní nebudou množit nežádoucí bakterie. Ergonomické promyšlení židle poskytuje velkou podporu a nejen to, ale za relativně nízkou cenu i další funkce, jako je nastavení výšky sedáku, opěráku a také si můžete užít nastavení tuhosti při houpání, jenž můžete využít.

Kancelářská židle Freeman

Nepochybně jedním z nejlepších společníků pro kanceláře je židle Freeman, která i přes svůj vcelku klasický vzhled nabízí vše, co potřebujete ke svému dlouhodobému sezení, a také zvýšení pracovního výkonu. Tradiční a všestranná černo-šedá barva, vyhovuje jakémukoliv kancelářskému designu. Membránová tkanina, která je dokonalá do parných dnů, umožňuje ještě větší provzdušnění.

Židle Freeman navíc disponuje pohodlnými opěrkami na nohy a hlavu, které jistě ocení milovníci pohodlí. Hlavová opěrka je velmi účinná pro ulehčení krční páteře.

Ovšem, i tato maximálně pohodlná židle obsahuje spoustu vlastností - mezi ně patří: přizpůsobitelnost výšky křesla, opěráku a také sklonu.  

 

Kancelářská židle Ice

Minimalistická kancelářská židle Ice v šedé barvě bude výhodným společníkem do studených i teplých dnů. Podsedák a opěrák je čalouněný prodyšnou membránou, která je kombinovaná síťovinou. Kvalitně propracovaná židle se může pochlubit pevnými plastovými područkami a mechanismem tilt, jenž podporuje regulovaní snížení či zvýšení výšky sedáku, za pomocí plynového pístu. Pogumovaná kolečka jsou připevněna na podstavci z chromovaného kovu, který dodá jas a šmrnc celé kancelářské židli. Součástí židle je i dokonale tvarovaná bederní opěrka, která je pro zdravé sezení velmi důležitá.   

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.