🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Nejlepší židle pro 24 hodinové provozy? Na primažidle ano!

Židle pro 24 hodinové provozy jsou ideální zejména pro dispečery, call centra a jiné profese, u kterých musíte být 24 hodin na příjmu. A právě pro takové velké zatížení jsou tyto židle navrženy tak, aby vydržely nepřetržité používání různými osobami. Ať už pro štíhlého či 130 kilového člověka, 24 hodinová židle musí být individuálně nastavitelná pro každého, odolná a hlavně spolehlivá.

Špatná židle = nekvalitně provedená práce

Zajisté jste si vědomi toho, že špatně zvolená židle může způsobit velké až extrémní nepohodlí, což velmi snižuje produktivitu zaměstnanců a naopak zvyšuje pravděpodobnost absence zaměstnanců z důvodů zdravotních potíží. Nenechávejte své zaměstnance či sami sebe trpět na nesprávné židli, ale pořiďte pořádné kancelářské křeslo, které pomůže cítit se pohodlněji a tím pádem i práce bude značně kvalitnější.

Vybírejte plně nastavitelné židle, které vám mohou nabídnout správnou oporu i po několika hodinách používání. Nejlepší židle by tedy měly obsahovat systém pro zvýšení, snížení, seřízení a s nastavením područek, což je velmi důležité u tohoto druhu židlí. Víte tedy kterou židli pro 24 hodinové užívání byste měli vybrat? Připravili jsme pro vás dvě právě takové židle, které odpovídají správným mechanickým parametrům a zároveň zajistí šetrné a dlouhodobé sezení jakémukoliv člověkovi.

Židle Ergohuman

Dobová a zároveň decentní židle Ergohuman je navržena pro maximální přizpůsobení s minimálním úsilím a jednoduchým manipulováním. Díky jednoduchému systému pro nastavení a široké škále funkcí je tato kancelářská židle ideální pro velké zatížení a sdílení pracovního místa s různě fyzicky stavěnými lidmi.

Ergohuman je vhodná jak pro vysoké, tak i malé lidi díky perfektnímu tvarování zádové opěrky a područek, které mají libovolně nastavitelný sklon a výšku. Židle je protkaná černou síťovinou, která zajistí prodyšnost a pohodlné sezení. Což je jeden z nejlepších způsobů, jak u zaměstnanců zajistit vyšší produktivitu.
Stejně jako područky a zádová opěrka s třemi samotnými rámy pro řádnou podporu hlavy a zad, je i hloubka sedáku regulovatelná.

Židle Wau 2

Unikátní kancelářská židle za dokonalou cenu s krásným designem a nejen to. Tato velmi jednoduchá židle má jednu neuvěřitelnou vlastnost. A tou je podpora pro celé tělo. Díky ergonomickým vlastnostem židle Wau 2 nebudete trpět bolestmi zad, oteklými nohami, ztuhlostí, špatnou cirkulací krve a spoustou jiných zdravotních potíží. Pohodlnost a zdraví při vytváření této židle hrálo tu nejvyšší roli.

I tato židle je vypletená pomocí prodyšné síťoviny, která zajistí správnou cirkulaci vzduchu a její tvar dokonale obepne každé tělo. Židle je vhodná pro lidi do 130 kilogramů. Ať už hubený, silný, vysoký nebo malý člověk bude s židlí Wau 2 velmi spokojený. Každému tělu lze díky této židli vyhovět a nastavit ji tak, abyste se i po 12-ti hodinové směně necítili, jako byste strávili nekonečnou hodinu v ringu. Židle je vybavena plynovým pístem, který umožní upravit výšku sedáku od 40 do 50 cm nad zemí. Dalším možným způsobem, jak sedět pohodlně je jednoduše nastavitelná výška sedáku a opěrka bederních obratlů. Stejně tak lze nastavit i opěrku hlavy a rukou.

Pokud potřebujete poradit jak správně seřídit kancelářskou židli, abyste z práce odcházeli s úsměvem, přečtěte si náš článek o tom, (jak správně sedět na kancelářské židli.)

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.