🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Nejlepší židle pro domácí kancelář za méně než 2 000 Kč

Sháníte kvalitní, ale přitom velmi cenově dostupnou kancelářskou židli, která nezruinuje vaše tělo a zároveň bude hezky vypadat? Jste tu správně, protože několik takových židlí máme na výběr!

V tomto malém průvodci vám přinášíme zajímavou škálu finančně dostupných a kvalitních kancelářských židlí. Takže, pokud hledáte pro svou domácí kancelář nejlepší židli pod 2 000 Kč, určitě zde najdete jednu nebo více židlí, které vám svou funkcí či vzhledem padnou do oka. Nákup židle není stejný jako nákup páru ponožek. Je to něco, co potřebuje pořádné promyšlení. Abychom vám to promýšlení zjednodušili a čas strávený nad výběrem zkrátili, připravili jsme pro vás tři levné a kvalitní kancelářské židle.

Kancelářská židle Valor

Kancelářská židle Valor, která je jako určená do domácí kanceláře. Splňuje velmi vysoké nároky na funkci i design. Nelekejte se cenou. Nízká cena neznamená nekvalitní výrobek. Naopak, židle Valor se může pochlubit funkcemi jako jsou nastavení výšky opěráku, sedáku a také sklonu. Navíc je židle vybavena velmi vyhledávanou mechanikou Tilt, která zajistí příjemné pohupování. Což není málo, viďte? Všimněte si tkaniny, která byla na židli použitá. Opěradlo je vyrobené pomocí síťoviny, která je ideální pro výborné cirkulování vzduchu. Sedák je čalouněný, potažený příjemnou a měkkou tkaninou.

Kancelářská židle Topic

Máte rádi barvy a jednoduchý minimalistický design, který se hodí do každé domácí, moderní kanceláře? Pokud ano, tak židle Topic za skvělou cenu může být pro vás tím pravým společníkem na cestě k lepší produktivitě. Židle je vhodná do malých, ale i velkých domácích pracoven. Kancelářská židle TOPIC zaujme svou jednoduchostí a klasickým stylem spolu s příjemnou barevnou kombinací. Díky membránové tkanině a základní tkanině se vám bude sedět pohodlně i v letních dnech. Židle Topic vám umožní změnit výšku sedáku, opěráku a zajistí pohodlné sezení díky vytvarované bederní opěrce, která je velmi důležitá, aby vaše spodní část zad nebyla zatížena a vy jste tak neodcházeli od stolu s bolavými zády.

Kancelářská židle Alex

Poslední a také nejlevnější kancelářská židle Alex v černo - šedé barvě, vás nadchne svým komfortem, který vám může nabídnout dokonale promyšlenou ergonomii a základní mechanismus. Velké plus této jednoduché židle je nejen nízká cena, ale také nastavení výšky sedáku, které lze zvýšit až o 12 cm. Což znamená, že židle bude vhodná i pro lidi vyššího vzrůstu. Sedák je potažený membránovou tkaninou, která zajistí dokonalou prodyšnost. Opěrák je vyplněn pomocí síťoviny a je vybaven bederní opěrkou, pro příjemné a pohodlné sezení.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.